Zpracovávám

Dárkové poukazy pro maminku

Ačkoliv své maminky známe doslova odjakživa, výběr správného dárku nemusí být hračka. Obdarujte ji některým z dárkových poukazů, který jí umožní vybrat si konkrétní dárek podle aktuální potřeby. Zobrazit více.

Nabídka poukazů je velmi bohatá, věnovat můžete poukaz na zážitky, elektroniku, kosmetiku nebo třeba vybavení domácnosti.

Zážitek, kosmetika nebo něco praktického?

Aby dárek mamince vykouzlil úsměv na tváři, měl by odpovídat její nátuře. Ať už ji nejvíce ze všeho potěší gastronomický zážitek, odpočinek ve wellness, nové oblečení, kosmetika, elektronika nebo dobrá audiokniha, v nabídce vždy najdete ten správný poukaz přesně pro ni.

Odvděčte se mamince zážitkem

O leckteré mamince se dá určitě říci, že by se pro své děti rozkrájela. Máte občas pocit, že byste ji všechnu péči a lásku, kterou vám věnovala, chtěli aspoň nějak oplatit? Být maminka je tak trochu práce na celý život. Sami jistě víte, kolik toho právě ta vaše musí běžně stíhat.

Ideálním rozptýlením může být skvělý nový zážitek. Pro vyčerpané maminky budou třeba tyto dárkové poukazy pro maminky - perfektní uvolnění luxusní wellness víkend, pro ty akčnější zase pořádný adrenalin. Tak či onak, vybrat si může i sama z bohaté nabídky s poukazem na Zážitky.cz. Takový poukaz se může blýsknout i jako dárkový poukaz pro maminku k narozeninám!

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Poukazy pro maminku k Vánocům nebo k narozeninám

Výše zmíněnými body se můžete nspirovat můžete třeba ve chvíli, kdy vybíráte dárek pro maminku k Vánocům nebo narozeninám. Nejdůležitější pro ni bude, že jste na ni nezapomněli a chcete její den strávit s ní.

Konkrétní tipy najdete také v našem článku Nejlepší dárky pro maminku ke Dni matek.

Dvě možnosti doručení poukazu pro maminku

Dárkový poukaz se dokáže přizpůsobit svým vzhledem i způsobem doručení. Když máte dostatek času a chcete zaujmout, přijde vhod poukaz vytištěný na tvrdém papíře. Sáhnout můžete také po luxusním balení. Dárkové poukazy v těchto formách vám přijdou poštou do 2-3 dnů po přijetí platby.

Jestliže dárek potřebujete co nejrychleji, využijte online doručení e-mailem. Poukázky pro maminku si v tomto případě můžete vytisknout sami. Dorazí na praktické šabloně, která přesně pasuje na klasický kancelářský papír.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled