Zpracovávám

Dárkové poukazy pro maminky

Ačkoliv své maminky známe doslova odjakživa, výběr správného dárku nemusí být hračka. Obdarujte ji některým z dárkových poukazů, který jí umožní vybrat si konkrétní dárek podle aktuální potřeby. Zobrazit více.

Nabídka poukazů je velmi bohatá, věnovat můžete poukaz na zážitky, elektroniku, kosmetiku nebo třeba vybavení domácnosti.

Zážitek, kosmetika, nebo něco praktického?

Aby dárek mamince vykouzlil úsměv na tváři, měl by odpovídat její nátuře. Ať už ji nejvíce ze všeho potěší gastronomický zážitek, odpočinek ve wellness, nové oblečení, kosmetika, elektronika nebo dobrá audiokniha, v nabídce vždy najdete ten správný poukaz přesně pro ni.

Tři možnosti doručení

Dárková poukázka se dokáže přizpůsobit svým vzhledem i způsobem doručení. Když máte dostatek času a chcete zaujmout, přijde vhod poukaz vytištěný na tvrdém papíře. Sáhnout můžete také po luxusním balení. Dárkové poukazy v těchto formách vám přijdou poštou do 2-3 dnů po přijetí platby.

Jestliže dárek potřebujete co nejrychleji, využijte online doručení e-mailem. Poukaz si v tomto případě můžete vytisknout sami. Dorazí na praktické šabloně, která přesně pasuje na klasický kancelářský papír.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled