Zpracovávám

Proč poukazy od nás?

Pokud vás zajímá, v čem jsou naše Givery poukazy unikátní, zde najdete seznam jejich klíčových výhod.

Prohlédnout si poukazy

Rychlé doručení poukazů.

Okamžité doručení

Potřebujete rychle sehnat dárek na poslední chvíli? Naše poukazy doručujeme okamžitě po zaplacení. Hned po připsání platby vám dárkový poukaz odesíláme na e-mail.

Můžete si tak koupit dárek v kteroukoliv denní dobu! Nabízíme také možnost rychlého doručení tištěného poukazu (v rozmezí 2-3 dní; po Praze kurýrem Liftago ještě v týž den, pokud stihnete platbu zadat v pracovní den do 15:00).

Navíc se naše kupony dají aktivovat za pár vteřin, takže jakmile si obdarovaný vybere, na co kupon uplatní, může si okamžitě vybírat ze sortimentu ve vybraném obchodě.

Cena jako u prodejce

Se všemi obchody, které naleznete v naší nabídce, oficiálně spolupracujeme. Tím zajišťujeme, že všechny dárkové poukazy jsou k dostání za stejnou cenu jako zboží u prodejce. Při nákupu našich produktů neplatíte žádné skryté poplatky a máte jistotu, že zboží, které u nás zakoupíte, má oficiální licenci.

Všechny naše produkty jsou určeny výhradně pro Českou republiku a Slovensko.

Cena jako u prodejce
Různé platební metody

Různé platební metody

Na Givery.cz nabízíme různé možnosti platby. Můžete zaplatit platební kartou, bankovním převodem, nebo hotově na terminálech SAZKA. Zpracování plateb u nás probíhá nonstop, nezáleží tedy na čase, kdy platbu provádíte. Poukazy na e-mail potom obdržíte během několika okamžiků po přijetí platby.

Exkluzivní vzhled

Chcete, aby váš dárek vynikal? Při nákupu tištěného dárkového poukazu si můžete vybrat mezi dvěma variantami vzhledu. Nabízíme běžné dárkové balení a luxusní vysouvací dárkové balení. Vysouvací poukaz lze objednat ve dvou barevných provedeních.

Cena jako u prodejce
Snadný nákup i uplatnění

Snadný nákup i uplatnění

Nákup na Givery.cz je snadný a bezproblémový. Stačí pár kliknutí a máte hotovo. Na rozdíl od jiných e-shopů se nepotřebujete na Givery.cz složitě a zdlouhavě registrovat. Nakupování u nás je hračka. Stačí si vybrat a zaplatit.

Ani uplatnění dárkového poukazu by nemělo být složité. S Givery.cz je proces uplatnění tak snadný, že jej zvládne každý. A to bez ohledu na to, jestli máte už s dárkovými poukazy nějaké zkušenosti.

Profesionální podpora

Potřebujete pomoc nebo máte dotazy? Pomůžeme vám. Nabízíme podporu po telefonu, e-mailu, případně i na našem facebookovém profilu. A nebojte - hovoříme česky! Rádi vám také pomůžeme, pokud si nevíte rady s uplatněním kuponu v anglickém prostředí různých služeb a aplikací.

Profesionální podpora

Prohlédnout si poukazy