Platba a doručení

Zajímá vás, jakým způsobem můžete uhradit poukazy a jakou formou si je můžete nechat doručit? Přečtěte si podrobné informace o konkrétních metodách platby a doručení. Kupony vám budou vždy odeslány po přijetí platby.

Způsoby platby

Běžný převod

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Zpracování proběhne nejpozději následující pracovní den.

Platební karta

Platbu můžete provést všemi kartami MasterCard a VISA, které jsou vydány libovolnou českou nebo slovenskou bankou. Vaše platební karta musí mít povolené internetové transakce. Zpracování transakce proběhne ihned.

Rychlý převod

Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u ČSOB. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u České spořitelny. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do online bankovnictví George, kde provedete úhradu s vyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u Komerční banky. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do platebního nástroje MojePlatba, kde provedete úhradu s vyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u Fio banky. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u Poštovní spořitelny / Ery. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u MONETA Money Bank. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji. MONETA Money Bank nezpracovává platby zadané o víkendech a svátcích a ve všední dny ve večerních hodinách. Ostatní platby jsou zpracovány ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u mBank. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji přes platební systém mTransfer. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u Raiffeisen BANK. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do eKonta, kde provedete úhradu s vyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u Sberbank. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji. Sberbank nezpracovává platby zadané ve večerních hodinách. Ostatní platby jsou zpracovány ihned.
Platbu můžete provést v případě, že vlastníte bankovní účet u UniCredit Bank. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde provedete úhradu s předvyplněnými platebními údaji. Zpracování transakce proběhne ihned.

Hotovost

Platební kód (vytištěný nebo na mobilním telefonu) předložte obsluze terminálu na jakékoliv pobočce SAZKY, kromě terminálů umístěných na pobočkách České pošty. Zpracování transakce proběhne do 10 minut od úhrady částky.

Způsoby doručení

Poukaz vám dorazí ihned po přijetí platby e-mailem.
Poukaz vám dorazí do 2-3 pracovních dní od přijetí platby na vámi zvolenou pobočku Zásilkovny.
Poukaz vám dorazí do 2-3 pracovních dní od přijetí platby na vámi zvolenou adresu.
Poukaz si můžete vyzvednout na naší pobočce na adrese Vinohradská 158, Praha 3. K odběru bude připraven do 2 pracovních dnů po přijetí platby.