Zpracovávám

Dárkové poukazy pro přítelkyni

Nevhodně vybraný dárek pro přítelkyni může být opravdu faux pas. Nikdo takový dárek určitě nevybere záměrně, ale co si budeme povídat, výběr může být dost těžký. Zobrazit více.

Nechte výběr konkrétního dárku na partnerce a věnujte ji některý z dárkových poukazů. Vybírat můžete z poukazů do obchodů se spodním prádlem, kosmetikou, módou, vybavením do domácnosti a mnoha dalších.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled

Nevhodně vybraný dárek pro přítelkyni může být opravdu faux pas. Nikdo takový dárek určitě nevybere záměrně, ale co si budeme povídat, výběr může být dost těžký. Zvlášť, když vaše drahá polovička neprojevuje zájem o nic konkrétního, případně se nacházíte v časovém presu. V takovou chvíli vás může zachránit už jedině zázrak… nebo dárkové poukazy pro přítelkyni!

Módní kousek či praktická součást šatníku

Ne každá dáma sice musí být z nakupování oblečení nadšená, každá ale nějaké nakonec potřebuje. Ať už je vaše milá znalkyní nejnovějších trendů, či vyniká v jiných zájmech, každá z nich ocení něco na sebe.

Že se ve vkusu své přítelkyně příliš nevyznáte? Nevadí! Díky dárkovému poukazu do e-shopu Zalando, případně poukazu do H&M, můžete výběr konkrétního kousku nechat na ní… jistě ale bude ráda, když se na nákupy vypravíte společně!

Utužte zdraví své lásky

Milovnice zejména zdravého životního stylu, ale i praktických dárků, rozhodně najde bohaté využití pro zdravotní zboží. Doplňky stravy, přírodní produkty pečující o pleť i pokožku celého těla nebo klidně zdravotní obuv… s dárkovým poukazem Prozdravi.cz lze pořídit ledacos! Široký sortiment na zdraví zaměřených produktů poskytuje každé dámě možnost zatočit se svým neduhem.

A pokud vaše drahá polovička klade ještě větší důraz na životní prostředí a ekologické produkty, udělejte jí radost třeba poukazem do e-shopu Econea, kde mimo již zmiňované ekologické kosmetiky nalezne nepřeberné množství dalšího drogististického zboží v prvotřídní eko kvalitě. Sama si může vybrat, jestli zrovna potřebuje spíše přírodní řasenku či krém, šetrné produkty do domácnosti nebo klidně ekologické menstruační pomůcky!

Muž se svou přítelkyní.

Hodiny zábavy

Samozřejmě, že ne každý je fanouškem praktických dárků. Velký úspěch může tedy sklidit třeba poukaz pro přítelkyni na nějaký ten audiovizuální oddech. Pro filmové nadšenkyně existuje mnoho streamovacích platforem s tisíci hodin obsahu, pro neustále zaneprázdněné dámy zase třeba portály s audioknihami…

Celosvětově oblíbený portál Netflix udělá radost příznivkyni zahraničních počinů a zejména pak těch, které produkuje samotná společnost. Poukaz na Netflix je v takovém případě jasnou volbou!

Pokud ale streamovací platforma není to pravé ořechové, zabodovat by mohla třeba poukaz na službu SledovaniTV. Ta uživateli umožňuje sledovat online přes 80 televizních kanálů, a to jak z televize, tak i z počítače či mobilního telefonu.