Zpracovávám

Dárkové poukazy pro kamarádku

Chcete překvapit kamarádku milým dárkem, ale nemáte chuť “nenápadně” vyzvídat, co zrovna potřebuje? A co ji obdarovat dárkovým poukazem, který jí umožní vybrat si dárek podle svého vkusu? Zobrazit více.

Volit můžete mezi poukazy na módu, kosmetiku, zážitky, elektroniku a mnohých dalších. Jestli si nejste jistí, jaký poukaz je ten pravý, podívejte se na následující tipy na dárek pro kamarádku.

Originální dárek pro kamarádku

Vybírat dárek pro někoho, koho znáte tak dobře, jako svou kamarádku, může být výhoda, ale i velká zodpovědnost, kterou je třeba si trochu promyslet. Co má vaše kamarádka ráda? Udělá jí radost spíše akční zážitek nebo dá přednost relaxu? Ať jedno nebo druhé, dárkový poukaz pro kamarádku bude originální dárek, kterým se trefíte do toho pravého.

Věnujte své kamarádce jedinečný zážitek

Mezi nejoblíbenější dárky pro kamarádku patří poukázky na zážitky. S dárkovým poukazem Zážitky.cz můžete vybírat z možností jako welness, plavba lodí, degustační menu a pro ty akčnější třeba skok padákem, let balónem nebo celodenní pobyt v aquaparku.

S tímto poukazem dostane vaše kamarádka bezpočet možností, jak si kvalitně užít svůj volný čas. Na výběr jsou také různé vtipné poukázky pro kamarádku jako povolání na zkoušku, expedice ve virtuální realitě nebo dokonce možnost nazpívat si vlastní CD!

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Dárek k narozeninám pro kamarádku, její zdraví i životní prostředí

Ekologicky udržitelný způsob života je rozhodně výzva, ke které se každý z nás musí nějakým způsobem postavit. Jestliže víte, že se vaše kamarádka o otázky udržitelnosti zajímá, dárkový poukaz do e-shopu Econea nebo do internetového obchodu se zdravou výživou Prozdravi.cz jí bezpochyby udělá radost.
Benefity z toho navíc nezíská jen ona a její zdraví, ale také příroda a naše životní prostředí.

Müsli podle své chuti

Dárkový poukaz na Mixit je splněným snem pro každého nevyléčitelného mlsouna. Namixovat si totiž můžete dobroty podle své chuti! Od cereálií, sušeného ovoce, ořechů po dobroty jako jsou tyčinky, džemy nebo domácí pomazánky. Originální koncept české firmy roste každým rokem a byl oceněn i několika prestižními cenami. Jde zkrátka o skvělý dárek pro nejlepší kamarádku.

Knihy na Audiotéce a online divadelní představení Dramox

Pokud toužíte po originálním dárku, který udělá radost každé kulturní duši, můžete zkusit dárkový poukaz Adiotéka, díky kterému si budete moci vybrat z více než 6000 nabízených audioknih. Jestli je vaše kamarádka divadelní nadšenec, určitě ocení dárkový poukaz Dramox. S předplatným bude moci sledovat divadelní představení přímo na obrazovce.

V nabídce jsou představení z repertoáru více než 100 divadel včetně divadel Husa na Provázku, Švandovo divadlo, Divadlo bez Zábradlí a desítky dalších.

Netušíte, jaký kupon zvolit? Sáhněte po univerzálním dárkovém poukazu.

Dárkový poukaz na Voyo

Má vaše kamarádka slabost pro seriály TV Nova jako je Ulice, Pan profesor či Ordinace v růžové zahradě? Vypráví vám každý den, co se stalo v jejím oblíbeném seriálu? Pak je jasné, že poukaz na předplatné Voyo bude to pravé ořechové. Vybírat můžete z variant 1 až 12měsíčního členství. 

Co koupit kamarádce k Vánocům?

Jednou z hlavních výhod dárkového poukazu na Givery.cz je jeho okamžité obdržení. Poukaz dostanete během pár sekund na váš e-mail, přičemt můžete zvolit exkluzivní vzhled, který si poté jednoduše sami vytisknete. Zkrátka skvělý tip na dárek pro kamárdku. Další možností je nechat si zaslat již připravený dárkový kupon poštou. Jde tak o ideální dárek k narozeninám nebo  vánoční dárek pro kamarádku, který může rychle a elegantně vyřešit vaší kritickou situaci.

Dárky pro kamarádku tipy a výhody:

 

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled