Zpracovávám

Dárek pro kolegyni

Vybrat hezký a originální dárek pro kolegyni není jen tak. Kolegy většinou neznáme tak dobře jako své přátele, proto hrozí velké riziko nedorozumění. A ruku na srdce, hrníčkem nebo propiskou s nápisem "pro nejlepší kolegyni", moc velkou parádu neuděláte. Jaký dárek pro kolegyni tedy vybrat? Zobrazit více.

Dárková karta Zalando

Móda je vděčným i zákeřným dárkem zároveň. Trefit ten správný kousek a velikost totiž rozhodně není jednoduché. Trapas tak může být rychle na světě. Kolegyně proto jistě ocení dárkovou kartu Zalando, díky které si bude moci vybrat v klidu a sama jen to, co se jí bude líbit. Vyhněte se faupaux a v případě dárku pro kolegyni vsaďte raději na jistotu.

Poukaz na koncert přes Ticketmaster

Co si budeme povídat, vybrat originální dárek pro kolegyni není vůbec snadné. Poukaz Ticketmaster ale jistě ocení každý. Díky dárkovému kuponu si vaše kolegyně bude moci zajít na představení své oblíbené hudební kapely. Ticketmaster nabízí lístky na koncerty po celém světě. Na Vás tedy bude jen vybrat kupon v té správné hodnotě a dárek je na světě!

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Audiokniha pro fanynku literatury

Díky Audiotéka dárkovému poukazu si obdarovaný bude moci vybrat audioknihu podle svého vkusu. Určitě se vám tedy nestane, že byste svým výběrem své kolegyni neudělali radost. Na výběr bude mít z tisíce audioknížek všech žánrů a oborů. Poukaz na Audiotéku je krásným dárkem, ze kterých bude mít vaše kolegyňka určitě radost.

Netflix nebo Voyo poukaz pro seriálového nadšence

Vypráví vám kolegyně v práci o nejnovějších seriálech na Netflixu nebo na Voyo? Zná každou postavu, popisuje vám do detailu každý příběhový zvrat a na internetu surfuje o novinkách z jejího oblíbeného seriálového univerza? V tom případě nad dárkem pro kolegyni nemusíte dál přemýšlet. Předplatné na Netflix nebo kupon na Voyo je jasná volba pro každého seriálového fanouška.

Müsli namíchané podle vlastní chuti

Pro nenapravitelné mlsouny můžete zkusit Mixit dárkový poukaz, díky kterému obdarovaný získá namíchat si mix vlastního müsli podle chuti a nálady.

Dárek pro kolegyni na rozloučenou

Loučit se s kolegyní nemusít být moc příjemné. Alespoň trochu zpříjemnit jej ale můžete vhodným dárkem na rozloučenou. Univerzální poukaz Givery umožní vybírat zboží ze všech produktů a s okamžitým uplatněním jde o ideální dárek na rozloučenou pro kolegyni.