Zpracovávám

Dárkové poukazy pro babičku

Málokterá osoba věnuje ostatním členům rodiny tolik péče jako babička. I když už dávno pracujete, stále vás obdarovává kapesným na zmrzlinu a při obědě vám třikrát přidá. Když pak dojde na shánění dárku pro babičku, měli bychom si dát obzvlášť záležet. Zobrazit více.

Výběr dárku ale může být komplikovaný a při optání nám nejspíš bude tvrdit, že opravdu nic nepotřebuje. Zkuste jí vybrat některý z poukazů a nechat výběr na ní. Ze všeho nejvíce možná ocení dárkový poukaz na zážitek, který si poté užijete společně. Ať už to bude výlet nebo příjemná večeře. Uplatnění poukazu je navíc velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý.

Voyo kupon

Ulice, Ordinace v růžové zahradě a další legendární seriály z produkce Novy najdete pěkně pohromadě na Voyo. Stačí pořídit předplatné a obdarovaný získá přístup ke všem seriálům a filmům včetně možnosti zpětného přehrání starších epizod. Jde tak o skvělý dárek pro babičku, která je nadšenkyní do původní české tvorby.

Lékárna.cz Dárkový poukaz pro babičku

Dárkový poukaz Lékárna.cz je skvělým dárkem pro babičku, protože si vybere konkrétně to, co nejvíce potřebuje. Pokud se vám tedy babička se svými potížemi nesvěřuje, sama si v lékárně vybere ten nejlepší produkt.

Dárkový poukaz pro babičku.

Audiotéka klub

Jestli má vaše babička ráda mluvené slovo a někdy potřebuje nechat odpočinout zrak, dárkový poukaz na Audiotéku bude výtečnou volbou. Kromě částky, za kterou si bude moci pořídit jednotlivé audioknihy můžete zvolit také členství v Audiotéka klubu, který přináší řadu výhod. Třeba knihovnu s více než 1000 audioknihami volně k poslechnutí.

Dramox - darujte divadelní představení

Pokud babička upřednostňuje návštěvu divadel, ale ne vždy má čas či peníze na všechno, co by jí zajímalo, uděláte jí radost poukazem na divadelní portál Dramox. Zde si bude moci pustit jakékoliv divadelní představení z nejlepších českých divadel. Nic jí tak už neunikne.

DM dárková karta

Drogerie jsou vždycky vděčné dárky pro babičky. Ne vždy se ale trefíme do jejich vkusu. S DM dárkovou kartou si bude moci sama vybrat vhodné zboží, které jí poskytne tu nejlepší službu. Jde tak třeba o ideální dárek pro babičku k narozeninám.

Prozdravi.cz dárkový poukaz

S dárkovým poukazem Prozdravi.cz určitě při výběru dárku pro babičku neuděláte chybu. Portál nabízí široký výběr produktů od zdravotních bot, přírodní kosmetiku, zdravou výživu po domácí potřeby nebo třeba vyhřívané deky a další vymoženosti.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled