Zpracovávám
Tinder dárkový poukaz

Tinder dárkový poukaz

5,0/5 (3)

Upgradujte na Tinder Plus® nebo Gold a získejte prémiové funkce, včetně neomezených hodnocení Líbí se, takže můžete používat swipovat bez omezení.

Upgradujte na Tinder Plus nebo Gold a získejte prémiové funkce.

Tinder dárkový poukaz
Nákup bez registrace Nákup bez registrace
Oficiální spolupráce Oficiální spolupráce
1.
Vyberte hodnotu:
2.
Vyberte doručení:

1
Nákup bez registrace Nákup bez registrace
Oficiální spolupráce Oficiální spolupráce

Doručení ihned
Doručení
ihned
Doručení online
Doručení
online
Telefonická podpora
Telefonická
podpora
Výběr platebních metod
Výběr platebních metod

Upgradujte na Tinder Plus® nebo Gold a získejte prémiové funkce, včetně neomezených hodnocení Líbí se, takže můžete používat funkci Swipe Right podle svého uvážení; Pas pro chatování s nezadanými kdekoli na světě; Přetočte, abyste dali někomu druhou šanci; jedno zvýšení zdarma za měsíc, abyste byli na 30 minut nejlepším profilem ve vaší oblasti; a další Super To se mi líbí, abyste vyčnívali z davu.

Dárkový poukaz Tinder Plus.

Výhody Tinder Plus®

 • Neomezený počet lajků
 • Nekonečný počet rewinds
 • Všechny kontinenty na dosah s funkcí Passport™
 • Skrýt reklamy
Dárkový poukaz Tinder Gold.

Výhody Tinder Gold®

 • Podívej se, kdo ti dal zlatý lajk
 • Nové Top výběry každý den
 • 5 Super lajků každý týden
 • 1 boost měsíčně zdarma
 • Měsíční Boost zdarma je k dispozici
  pouze pro předplatné na 1 měsíc a déle.
 • A vše, co máš rád/a na Tinder Plus®!

Co je Tinder®?

Aplikace Tinder® byla představena v americkém univerzitním kampusu v roce 2012. Dnes je nejpopulárnější seznamovací aplikací na světě, jejímž prostřednictvím můžeš poznat nové lidi. Appka má více než 340 milionů stažení a je k dispozici ve 190 zemích a více než 40 jazycích.

S aplikací Tinder® se ti otevře svět nepoznaných možností. Budeš si moci vytvořit propojení, která přetrvají celý život. Pokud jsi tedy na Tinderu proto, aby ses setkal/a s novými lidmi, rozšířil/a okruh svých přátel, seznámil/a se domorodci na cestách nebo jen naplno prožil/a přítomný okamžik, jsi na správném místě.

Aplikace Tinder® je jednoduchá a zábavná. Použij funkci Swipe Right™ a dej lajk pohybem doprava. Pokud jej bude tvůj protějšek opětovat, jste propojení. Aneb jak říkáme my v Tinderu – "It's a Match!™". Stačí klepnout na lidi, se kterými se chceš seznámit, a nebát se hodnotit.

Informace o poukazu
Délka expirace
1 rok
Uplatnění na webu
Zpřístupnění prémiového obsahu
Mobilní aplikace

Návod na aktivaci kuponu

 • Uplatněte prostřednictvím uvedeného odkazu. Příklad: www.tinder.com/vip/CODE
 • Jakmile se člen pokusí uplatnit kód, žádný další člen nebude mít nárok na uplatnění stejného kódu, a to ani v případě, že první člen neuspěl v proces vykoupení.

Podmínky uplatnění
Voucher může uplatnit pouze jeden uživatel. Tento nákup nenahrazuje stávající předplatné. Uživatel musí zrušit jakékoli automatické obnovení z již existujících nákupů, včetně nákupů uskutečněných prostřednictvím jiných kanálů, aby bylo zajištěno správné zpracování nového předplatného. Předplatné a již existující nákupy nebudou tímto nákupem nahrazeny. Vouchery nelze využít mimo Evropskou unii. Je vyžadován účet Tinder. Uživatelé musí být starší 18 let, aby mohli používat Tinder. Souhlas s ochranou osobních údajů: Uživatel souhlasí s tím, aby Tinder sdílel omezené informace související s uživatelským účtem Tinder (včetně telefonního čísla, stávajícího předplatného a stavu uplatnění) s Epay/Euronet a [vložte jméno prodejce] za účelem dokončení vydání a uplatnění voucheru. Vouchery nelze použít spolu s již aktivním předplatným. Pokud obnovujete své předplatné a obdrželi jste voucher, vámi vybraný plán bude obnoven na účtu Tinder, kde jste použili svůj první voucher. Jakmile je kód voucheru použit, žádný jiný uživatel nemůže použít stejný kód, i když kód nebyl úspěšně aplikován. Platnost voucherů vyprší 5 let od data zakoupení. Žádné žádosti o prodloužení nebudou brány v potaz. Poukázky Tinder (dále jen „poukázky“) závisí na dostupnosti a lze je použít pouze v Evropské unii. Pouze pro osobní použití, další prodej není povolen. Vouchery lze uplatnit přes uvedený odkaz. Tuto nabídku nelze použít ve spojení s jinými akcemi a nelze ji vyměnit za hotovost. Nárok na nabídku podléhá podmínkám použití Tinder (https://gotinder.com/terms). Tinder je registrovaná ochranná známka společnosti Match Group, LLC Zobrazit smluvní podmínky https://www.help.tinder.com/hc/en-us/articles/115004487406-Tinder-Subscriptions https://www.help.tinder.com/hc/
Informace o poukazu
Délka expirace
1 rok
Uplatnění na webu
Zpřístupnění prémiového obsahu
Mobilní aplikace
Jak dlouhá je platnost poukazu?

Poukaz je platný 1 rok.

Uplatnění na webu

Ano.

Zpřístupnění prémiového obsahu

Ano.

Lze poukaz využít v mobilní aplikaci?

Ano.

Sazba DPH

0  %

 • Ondra Ověřený nákup

  Pořídil jsem zde promo kód pro Tinder Gold, a ono to fakt funguje. Díky za slevu. Platil jsem rychlým bankovním převodem a kód jsem dostal během pár minut.

 • Libor

  oproti nákupu přímo v appce to stojí na měsíc zlomek tak jsem zvědav jedtli bude v pořádku

 • Mikulas

  super cena 👍