Zpracovávám

Dárkové poukazy pro tatínka

Každý tatínek má svůj oblíbený koníček. Zatímco někteří ocení projížďku v supersportu, jiní možná dají přednost dobrému jídlu, elektronice nebo kvalitní audioknize. Nabídka dárkových kuponů je tak bohatá, že pokud znáte alespoň jeden ze zájmů svého tatínka, najdete také vhodný dárkový poukaz. Díky poukazu si nemusíte lámat hlavu s výběrem konkrétního zážitku nebo věci - vybere si sám. Přichystali jste pro vás několik tipů na dárkové poukazy pro tatínka, mezi kterými si vybere každý pozorný syn i dcera. Zobrazit více.

Univerzální dárek na míru

Že je spojení univerzálnosti a výběru dárku tak, aby sedl jako ulitý, na první pohled rozporuplné? A přece jen toho jde s dárkovým poukazem hravě dosáhnout. Stačí o taťkovi tušit, jestli je to spíš kutil, milovník gurmánských zážitků, sportovec nebo třeba kulturní nadšenec. A pokud váš tatínek tak úplně nezapadá do žádné škatulky a jste tedy naprosto bez nápadu, vždycky můžete sáhnout po univerzálním dárkovém poukazu.

Kultura až do obýváku

Každý unavený tatínek si po vyčerpávajícím dni rád vychutná takový oddechový kulturní zážitek. Pokud je fandou moderních zahraničních novinek, jistě ocení poukaz na Netflix předplatné. Příznivci československé seriálové a filmové tvorby si zase to své vyberou s poukázkou na předplatné služby Voyo. A ti, kteří si rádi k práci či na cestu pustí nějakou zvukovou kulisu, určitě budou mít radost třeba z dárkového poukazu na Audiotéku.

Pro tatínky - gamery

Hraní videoher je záležitostí snad všech generací. Ty největší kultovní tituly přece jen vznikaly v dobách, kdy byl nejeden tatínek adolescent. A koneckonců, člověk nemusí být zrovna gamer, aby ho nějaká ta hra zaujala. Fanoušci sportu se mohou dobře bavit u posledního dílu FIFA, milovníci aviatiky třeba u jedné z mnoha leteckých her. Jen je třeba nesplést konzoli vašeho hráče! Přívrženci PlayStationu upotřebí dárkový poukaz PlayStation pěněženka, fanoušci Xboxu zase nabití Xbox peněženky. Pokud je váš taťka věrný gamingu na počítači, můžete ho ještě nechat si vybrat něco pěkného s poukazem do e-shopu Xzone.

Tatínek s dárkovým poukazem Givery.

Darujte oddech, zábavu i adrenalin

Tatínkové, kteří věří v pomíjivost hmotných věcí a věčnost vzpomínek, budou bez pochyb nadšení, když jim přichystáte nějaký nový skvělý zážitek. A to nemluvíme jen o akčních dobrodruzích, kteří volný čas tráví extrémními sporty a vysokohorskou turistikou. Na zpříjemnění jinak všedních dnů bohatě postačí i větrný tunel nebo simulátor letadla. Co si ale nakonec vybere už je na něm, s dárkovým poukazem Zážitky.cz se mu totiž otevírá široká nabídka různorodých zážitkových akcí. Komu se ale i takový zážitek zdá až moc adrenalinový, ocení spíš kupon na klidnější zážitek ze Slevomatu, třeba v podobě wellness pobytu nebo klidně i kuchařského kurzu. Slevomat mimo výhodných cen nabízí škálu dalších unikátních zážitků, osloví tak v podstatě každého.

Praktické dárky pro praktické tatínky

Mnoho z nás to zná moc dobře… tatínkové, kteří se s vámi hádají o tom, že v žádném případě nic nechtějí. Mohli byste se jich ptát stokrát, leč marně. V takovém případě už zbývá jen věnovat trochu času pozorování a vypátrat, co by se mu zrovna hodilo. Pokud má prochozené boty nebo se mu rozbil telefon, určitě novým nepohrdne. Ideálním dárkem teda může být třeba dárkový poukaz na Alzu, kde člověk pořídí téměř cokoliv od elektroniky, přes outdoorové vybavení až po nářadí. Pokud byste naznali, že táta potřebuje něco nového do šatníku, skvěle poslouží i dárková karta Zalando.

Nespornou výhodou dárkového poukazu z Givery.cz je bezproblémové pořízení, univerzálnost a hlavně možnost okamžitého obdržení prostřednictvím e-mailu. V případě větší časové rezervy si můžete poukaz dokonce nechat zaslat v luxusním dárkovém provedení poštou a nemusíte pak dlouze přemýšlet ani nad aranží. Dárkové poukazy pro tátu jsou tedy příjemným a jednoduchým řešením i pro ty, kteří mají tendenci nechávat dárky na poslední chvíli.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled