Zpracovávám

Dárkové poukazy pro přítele

Nevíte, co koupit příteli k narozeninám? Nebo hledáte ideální vánoční dárek pro přítele? Přemýšlíte neustále, co by vašemu milému udělalo radost, a pořád na nic kloudného nepřicházíte? Zobrazit více.

Nezoufejte, u nás určitě vyberete vhodný dárkový poukaz. Ať už jej baví technologie, adrenalin, gastro nebo je to gamer - nabídka našich poukazů je opravdu široká. Připravili jsme pro vás také tipy na dárky pro přítele, mezi kterými jistě najdete ten pravý.

Univerzální dárek pro přítele z lásky

Pro případ, že chcete svému milému dopřát opravdu svobodnou ruku, máme pro vás speciální univerzální dárkový poukaz. S tímto poukazem si váš přítel může vybrat naprosto cokoliv, co nabízíme na Givery. Nemůžete tedy šlápnout vedle.

Když má partner rád videohry

Milujete někoho, kdo miluje hry? A připadá vám, že je současná nabídka herních titulů příliš rozmanitá a vůbec nevíte, jakou hru koupit pro přítele? Naše dárkové poukazy hrají ve váš prospěch!

Má váš přítel Xbox? Pak ho jistě potěší nabití Xbox peněženky. Stejně tak lze dobít i peněženka na Playstation. Jak vysokou částku zvolíte je pouze na vás: máme na výběr z různých hodnot dárkových poukazů.

Pokud přítele baví hrát na počítači, doporučujeme dárkový poukaz do obchodu XZone, ve kterém si vyberou snad všichni milovníci počítačových her. Kromě klasických her lze v obchodě vybírat i mezi deskovými hrami, tematickými figurkami a dalším merchem.

Překvapení v ložnici

Chcete svého přítele překvapit a okořenit vaše společné chvilky? Hledáte perfektní dárek pro přítele k výročí? Nechte jej si vybrat dárek pro intimní chvíle v obchodě Erotic City. Dárkové kupony do tohoto obchodu s erotickým zbožím jsou elegantním řešením - vybraný produkt vám bude doručen diskrétně v decentním balení.

Darujte zážitek

Zkoušet nové věci baví většinu z vás. Co takhle darovat možnost zažít něco opravdu extra? Dárek pro přítele, na který nikdy nezapomene?

Mluví váš milý neustále o seskoku padákem nebo flyboardingu? Chce si zkusit zajezdit v parádním sportovním autě? Věříme, že náš poukaz na web Zážitky.cz bude vstupenkou k originálnímu dárku pro přítele.

Samozřejmě, že ne každý muž potřebuje v životě hromady adrenalinu. Zážitky nabízí i různé vzdělávací kurzy, návštěvy restaurací, nebo třeba i golfové sportovní pobyty.

Výborné je, že na Zážitcích si můžete vybrat i dárek, který potěší vás oba: můžete tak spolu vycestovat na některý z odpočinkových wellness zájezdů nebo si třeba zajít na společnou thajskou masáž.

Praktické dárky pro každý den

Je vás přítel velký kutil, kterému pořád něco chybí? Baví ho chodit na treky a shání zrovna různé outdoorové vybavení? Nebo víte, že má prostě rád elektroniku a dárek, který se dá zapojit do zásuvky, mu vždycky udělá radost? A vy stejně pořád nevíte, co příteli k Vánocům?

Věnujte příteli dárkový poukaz na Alzu. Nabídka v e-shopu je neskutečně velká a mezi produkty na Alze si vybere jistě každý muž. Podobně potěší i poukaz na Mall.cz

Rozhodli jste se ve vašem vztahu posunout a udělat další, důležitý krok? Plánujete společné bydlení? Pak bude váš přítel jistě potěšen, když jej přizvete k plánování tím, že mu věnujete dárkový poukaz do Sconta, jednoho z největších obchodů s nábytkem. Vášniví zahradníci na stránkách také najdou krásný zahradní nábytek.

Pořád váháte?

Dárkový poukaz Givery.cz má mnoho výhod. Je perfektním řešením, pokud sháníte dárek na poslední chvíli - dárkový poukaz vám totiž zašleme ihned po zaplacení e-mailem. Platit můžete nejen kartou, ale i převodem nebo hotově.

Pokud na dárek tolik nespěcháte, můžete využít našich speciálních dárkových balení poukazů. Poukaz vám následně 2-3 dny po zaplacení dorazí poštou, a to buď v klasickém, nebo luxusním dárkovém provedení.

Naše poukazy si také můžete vyzvednout osobně. Nemusíte se tedy sami trápit s tiskem ani přemýšlením, jak svůj ideální dárek pro přítele nejlépe zabalit.

 

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled