Zpracovávám

Dárkové poukazy pro dědečka

Řadí se váš dědeček mezi neúnavné dobrodruhy, kteří i po letech vyhledávají nové výzvy, nebo si raději v klidu užije dobré jídlo či odpočine u masáže? Zobrazit více.

Ať už je to jakkoliv, v široké nabídce dárkových poukazů určitě najdete ten pravý, který mu udělá opravdovou radost. Uplatnění je navíc velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Podívejte se na naše tipy na dárky pro dědu, které vám pomohou při vybírání.

Tisíce audioknih k pohodovému poslechu na Audiotéce

Není nic pohodovějšího než si s hrnkem horké kávy nebo před spaním pustit svůj oblíbený příběh a nemuset si namáhat oči. Audioknihy jsou ideálními společníky do nepohody. Díky kvalitnímu namluvení známými herci je poslech skutečným zážitkem. Jestli má váš dědeček rád příběhy, Audiotéka dárkový poukaz jistě naplno ocení.

A pokud byste mu chtěli udělat ještě větší radost, můžete mu rovnou pořídit Audiotéka Klub dárkový poukaz, díky kterému bude mít hned od začátku přístup k více než 1000 audioknihám.

Dárkový poukaz pro babičku.

Kvalitní elektronika z Mall.cz nebo Alzy

Chlapi a elektronika prostě patří k sobě. A koupit nějaký ten nový spotřebič nebo elektronickou hračku, není pro muže žádná povinnost - naopak! Všechny to zkoumání technických parametrů a porovnávání produktů, je totiž nesmírně zajímavé.

Kluka v sobě zkrátka žádný muž nezapře, a je jedno, jestli je mu dvacet nebo sedmdesát, dárkový poukaz pro dědu bude v tomto případě tou správnou volbou.

Dárková karta DM drogerie

O něco méně zábavný, o to více užitečný dárek pro dědečka bude DM dárková karta, se kterým budete moci vybírat z veškerého sortimentu. Ať už půjde o holící strojek, sprchové gely nebo deodoranty nebo třeba balík vitaminů na podporu dědečkova zdraví, dárkový poukaz mu umožní vybrat si dle libosti.

České filmy a seriály na Voyo

Přestože občas musíme s jistou nelibostí uznat, že české filmy a seriály už dávno nejsou to, co bývaly, přece jen jim dává mnoho lidí přednost před těmi zahraničními.

Že se možná v české kinematografii blýská na lepší časy, potvrzuje i nová tvorba Voyo Original, která podporuje domácí režiséry a scénáristy. V nedávné době šlo třeba o napínavý seriál o známém šumavském převaděči: Král Šumavy, napínavou detektivní minisérii: Případ Roubal nebo sociální drama Jitřní záře.

V luxusním dárkovém balení bude dárek pro dědu ještě hezčí

Jestli máte dárek pro dědečka vybraný, zbývá jej ještě pěkně zabalit. K tomu vám dokonale poslouží naše luxusní balení z kvalitního lesklého papíru v černo zlaté nebo krémově růžové variantě. Poté už jen stačí zvolit způsob odeslání a o dárek máte postaráno. Pevně věříme, že se náš dárkový poukaz pro dědečka bude líbit.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled