Zpracovávám

Dárkové poukazy pro kamaráda

I když svého kamaráda dobře znáte, trefit se s dárkem nemusí být vždy snadné. Obdarovávání vám usnadní dárkové poukazy. Stačí znát některý ze zájmů svého kamaráda a nechat výběr konkrétního dárku na něm. Zobrazit více.

V nabídce najdete nespočet poukazů, které mu umožní nakoupit oblečení, kosmetiku, hodinky, hry nebo zážitky.

Co dát kamarádovi k narozeninám?

Osvědčeným dárkovým kuponem k narozeninám, kterým chybu určitě neuděláte, je Netflix předplatné, Zalando dárkový poukaz nebo Audiotéka klub dárkový poukaz.

Jestli je váš kamarád zapálený hráč, zkuste darovat kupon na dobití PlayStation peněženky nebo Xbox peněženky. Skvělou volbou je také Ticketmaster dárkový poukaz, díky kterému můžete se svým kámošem navštívit vysněná hudební představení a naživo vidět oblíbené interprety.

Dárky pro kamaráda na Vánoce

Svůj dárek pro kamaráda k Vánocům můžete zabalit do luxusního balení. Vybírat můžete ze dvou variant - černo zlatého nebo krémově růžového.

Pokud si chcete dárkový vzhled vytisknout sami, zvolte elektronický poukaz. Během několika minut vám přijde na mail. Jestli toužíte po krásně vypadajícím dárku vytištěném na kvalitním tvrdém papíře, s herním designem a logem Herních kuponů, vyberte si vytištěný poukaz, který vám zašleme během pár dní doporučeným dopisem. Kupon je ihned po obdržení platný a lze jej okamžitě použít.

Originální dárek pro kamaráda

Jestli hledáte originální dárek, kterým svého kamaráda překvapíte, můžete zkusit Zážitky.cz dárkový poukaz, se kterým si obdarovaný vybere z tisíce zážitků od skoku padákem, přes wellness či pivní lázně.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled