Zpracovávám

Dárek pro kolegu

Známe to snad všichni, kolega v práci má narozeniny, takže bychom mu měli vybrat vhodný dárek - nejlépe takový, který alespoň trochu trefíme do vkusu. Zobrazit více.

Jenže to není tak snadné. Kolegy přeci jen většinou neznáme tak důvěrně jako své přátele a trapas tak může být snadno a rychle na světě. Hrníčků a propisek s nápisem “pro nejlepšího kolegu” už má totiž asi každý dost, a co si budeme povídat, stejně většinou skončí pohozené přinejlepším někde v rohu jeho pracovním stolu. Jaký dárek kolegovi tedy opravdu udělá radost a zároveň mu bude k užitku?

Audiokniha pro milovníka literatury

Každý si jednou za čas něco rád poslechne nějaký zajímavý příběh, ať už je to napínavá detektivka, mrazivý thriller nebo třeba odpočinkový humoristický román. A pokud váš kolega není zrovna vášnivý obdivovatel krásné literatury, radost mu zaručeně udělá odborná knížka, díky které bude moci rozvinout znalosti ve svých oblíbených tématech, ať ho zajímá fotbal, seberozvoj a nebo se třeba chce naučit nějaký cizí jazyk

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Díky Audiotéka dárkovému poukazu si bude moci vybrat podle svého vkusu a vám tak nehrozí, že byste svým výběrem šlápli vedle. Na výběr bude mít z tisíce audioknížek všech žánrů a oborů. Poukaz na Audiotéku je zkrátka sázka na jistotu, kterou uděláte radost opravdu každému.

Poukaz na koncert přes Ticketmaster

Originálním dárkem pro kolegu je dárkový poukaz Ticketmaster, díky kterému si váš kolega bude moci zajít na libovolný koncert své oblíbené hudební kapely. Ticketmaster nabízí lístky na všechny velké hudební události ve světě. Stačí tedy pouze vybrat kupón ve správné hodnotě a zbytek už je na obdarovaném. Jestli si tedy netroufáte na konkrétní dárek a víte, že si váš kolega rád zajde na hudební akci, s dárkovým poukazem na Ticketmaster mu připravíte příjemné překvapení.

Netflix nebo Voyo poukaz pro seriálového nadšence

Vypráví vám kolega každodenně nadšeně o posledním seriálovém hitu na Netflixu nebo na Voyo? Zná každou postavu, popisuje vám do detailu každý příběhový zvrat a na internetu surfuje o novinkách z jeho oblíbeného seriálového univerza? V tom případě máte co dočinění s I když už své předplatné pravděpodobně bude mít koupené, stačí nenápadně zjistit, kdy mu předplatné končí a poté mu darovat poukaz na Netflix, který si poté bude moci ve svém účtu.

Sluchátka kvůli soustředění

Soustředit se v kanceláři plné lidí je někdy skutečně složité. Řešením může být poslech hudby do sluchátek, který vás od zbytku pracovního kolektivu dokonale izoluje a vy se tak budete moci pořádně soustředit na svou práci.

Protože každý má jiné nároky a vybrat správná sluchátka je nadmíru složitý úkol, Mall dárkový poukaz je elegantním řešením, jak kolegu obdarovat pěkným dárkem a výběr správných sluchátek přitom nechat na něm. Určitě vám za to bude vděčný! Navíc jde určitě i o fajn tip na vánoční dárek pro kolegy pod stromeček.

Müsli namíchané podle vlastní chuti

Pro nenapravitelné mlsouny můžete zkusit Mixit dárkový poukaz, díky kterému obdarovaný získá namíchat si mix vlastního müsli podle chuti a nálady.

Dobití PS peněženky - nejlepší dárek pro hráče

Většina kolegů to možná na první dobrou nepřizná, každý muž ale ve skutečnosti miluje hraní, a jestli o někom víte, že má doma konzoli PlayStation, bude z tohoto dárku nadšený. Kuponem na dobití PlayStation peněženky obdarovanému darujete možnost koupit si přesně takovou hru, po které právě touží. Je to nejnovější Spider-man, závody formulí 1 nebo třeba party hra pro celou rodinu?

Dárkový poukaz na adrenalinový zážitek

Jestli pro kolegu sháníte něco kapku akčnějšího a víte, že se vrhá do každého dobrodružství po hlavě a bez rozmyslu, určitě ho mile překvapíte Zážitky.cz dárkovým poukazem. Třeba takový skok padákem, potápění nebo let horkovzdušným balonem. Všechny tyto a stovky dalších dobrodružství najdete na portálu Zážitky.cz.

Dárek pro kolegu na rozloučenou

Jestli se váš kolega chystá opustit práci (a nebo dostal padáka), dárkový poukaz na Givery.cz bude výborným řešením, jak obstarat dárek podle jeho gusta. S dlouhou trvanlivostí, možností výběru a okamžitým uplatněním, je to ideální dárek na rozloučenou pro kolegu.