Zpracovávám
Nové OMV dárková karta

OMV dárková karta

5,0/5 (1)

OMV zná snad každý – hlavně díky jejich síti čerpacích stanic. Dárkovou kartu OMV využijete kromě benzinu třeba na produkty VIVA nebo místní dobrou kávu.

Dárková karta OMV je super dárkem pro všechny motoristy s širokým uplatněním.

Nové OMV dárková karta
Doručení ihned Doručení ihned
Online pouze u nás Online pouze u nás
1.
Vyberte hodnotu:
2.
Vyberte doručení:

1
Doručení ihned Doručení ihned
Online pouze u nás Online pouze u nás

Nákup bez registrace
Nákup bez registrace
Snadné uplatnění
Snadné
uplatnění
Telefonická podpora
Telefonická
podpora
Výběr platebních metod
Výběr platebních metod

K této značce také neodmyslitelně patří kvalitní produkty VIVA, které lze zakoupit ve VIVA shopech na čerpacích stanicích, a myčky aut TopWash.

OMV navíc nabízí svým zákazníkům možnost sbírat body, které lze směnit za různé odměny. Pro stálé zákazníky také existuje mobilní aplikace OMV MyStation, která vám celý proces usnadní.

Pokud se rozhodnete zakoupit si OMV dárkový poukaz, budete moci vy – či vámi obdarovaný – z prestižní značky OMV vytěžit maximum.

Výhody OMV poukazu:

 • Roční platnost poukazu
 • Široké spektrum uplatnění nejen na OMV benzinkách, ale i ve VIVA shopu nebo v myčce
 • Uplatnitelný v husté síti OMV čerpacích stanic
 • Možnost kombinovat s OMV MyStation

Pro koho se OMV poukaz hodí?

 • Pro motoristy: Samozřejmě, že s ní můžete zaplatit za benzin – nicméně OMV dárková karta není omezena pouze na tankování. Její držitelé mohou s OMV voucherem uhradit nákupy ve VIVA shopech a gastro provozech a dokonce si dopřát kvalitní mytí na mycích linkách OMV Top Wash.

 • Pro zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky: Pokud hledáte skvělý dárek pro své zaměstnance nebo obchodní partnery, pak OMV poukazy představují vynikající a reprezentativní způsob, jak je ocenit. OMV poukaz je elegantní a praktický dárek, který potěší nejen každého majitele motorového vozidla.

 • Pro všechny, co shání rychlý, ale důstojný dárek: jsme jediní, kteří nabízí OMV voucher v online podobě. To zaručuje nejen pohodlný nákup přímo z pohodlí vašeho domova, ale také okamžité doručení ihned po připsání platby na váš e-mail.

Skvělá káva a dobrodružství na cestách

Pokud vás na dlouhé cestě přepadne chuť na dobrou kávu, nezoufejte – VIVA Café, které pod OMV spadá, nabízí nejrůznější kávové nápoje dle aktuálních trendů. Ať už tedy máte rádi flat white, americano nebo latté, rozhodně si vyberete. Pozor si zde dávají i na pečlivou přípravu kávy. Ke kávě si můžete zakoupit některý z až 1500 dalších produktů a čerstvého občerstvení, které v VIVA Café nabízí.

OMV MyStation, která je zadarmo ke stažení na mobilní telefony, navíc svým držitelům nabízí další speciální slevy, které můžete s OMV dárkovou kartou kombinovat: při nové registraci získáte 50 % slevu na mycí program TOP, XL kávu zdarma a 100 bodů.

Jak použít OMV dárkovou kartu:

Uplatnění OMV dárkové karty je jednoduché. Stačí ji použít při platbě na čerpací stanici, ve VIVA shopech, gastro provozech nebo při platbě za mytí na mycích linkách OMV Top Wash. Rozdíl v ceně můžete doplatit libovolnou platební metodou.

Informace o poukazu
Délka expirace
1 rok
Lze kombinovat se slevami
Lze kombinovat více poukazů
Lze využít na kamenné prodejně
Mohu doplatit dražší nákup

Návod na uplatnění poukazu:

 1. Poukaz přineste na pokladnu a zaplaťte svou útratu.
 2. Rozdíl v ceně můžete doplatit libovolnou platební metodou.

Podmínky uplatnění
Tato OMV poukázka slouží k nákupu produktů a služeb na všech nesamoobslužných čerpacích stanicích OMV v České republice. Pečlivě ji uschovejte. OMV poukázka je přenosná a využít ji může výhradně její držitel. Nárok na náhradu neplatí v případě ztráty, krádeže nebo poškození. Platnost OMV poukázky končí minimálně 2 roky od prodeje. OMV poukázku nelze použít ke směně za hotovost. Poukázku nelze použít k nákupu předplacené telefonní karty, tabákových výrobků, časopisů nebo loterijních losů ani k úhradě mýtných poplatků, dálničních známek či jiných poukázek. Používání OMV poukázky se řídí platnou verzí Všeobecných obchodních podmínek (VOP) uvedených na www.omv.cz/poukazky.
Informace o poukazu
Délka expirace
1 rok
Lze kombinovat se slevami
Lze kombinovat více poukazů
Lze využít na kamenné prodejně
Mohu doplatit dražší nákup
Jak dlouhá je platnost poukazu?

Poukaz je platný 1 rok.

Lze poukaz kombinovat se slevami?

Ano.

Lze poukaz využít v kamenné prodejně?

Ano.

Je možné nakoupit za vyšší hodnotu, než je hodnota poukazu?

Ano, zbytek doplatíte kartou nebo hotově.

Sazba DPH

0  %

 • Jiří Otavan Ověřený nákup

  Konečně nějaká možnost nákupu OMV poukázky na internetu. Jinde fakt neseženete. Samo OMV píše, že to je perfektní dárek, ale prodá vám jich nejmíň za 25 tisíc Kč. 😀 To asi málokdo zrovna potřebuje...