Zpracovávám

Dárkové poukazy pro kluky

Zájmy malých raubířů se v průběhu let mění a rozšiřují. Držet s tímto vývojem krok není vždy snadné a stejně nesnadným se může stát výběr optimálního dárku. Nechte se inspirovat našimi tipy na dárkové poukazy pro kluky! Zobrazit více.

Mlsání je disciplína každého uličníka

Malý či velký, chronické zlobidlo či poklidnější nátura… snad všichni kluci mají nějakou milovanou pochutinu, na kterou nedají dopustit. Může to být čokoláda, slané oříšky nebo třeba bonbony… pokud byste rádi potěšili svého synovce či mladšího bratrance nějakou tou lahodnou a přece jen zdravou pochoutkou, poukaz na produkty Mixit je každopádně skvělý dárek pro kluka!

Hračky stále nevyšly z módy

Ačkoliv se v době moderních technologií může zdát, že se zábava dětí i dospělých přesouvá více a více do kyberprostoru, staré dobré hmatatelné hračky pořád mohou jako dárek zazářit! Zvlášť v případě menších chlapců hračka zaboduje, v hračkářství se dá ale krásně vybrat třeba i dárek pro 10letého kluka. Rozhodně tedy není důvod se pořízení hračky vyhýbat. Výběr můžete nechat na oslavenci s poukazy do Bambule, které jsou zároveň velice vhodné i jako vánoční dárky pro děti.

Chlapec hrající si s pestrobarevnou stavebnicí.

Výbava pro malé počítačové mágy

Máte pocit, že je syn vašich přátel, případně váš vlastní příbuzný přece jen už trochu “odrostlý” a k ideji klasického hraní si se staví spíše odmítavě? Nemalé množství kluků v určitém věku naprosto propadne světu počítačů a zejména pak videoher. Proč nezkusit třeba poukaz do Alzy, která nabízí široký sortiment všemožné elektroniky, ale i her či merche? Pokud poptáváte opravdu bohatou nabídku geekovského zboží, nejlépe vám sedne poukaz do Xzone.cz, který se na herní, seriálové a další produkty přímo specializuje.

Oblečení s motivy oblíbených hrdinů

Když už padla zmínka o videohrách a seriálech… snad každý kluk má nějakého svého hrdinu. Nemusí to být zrovna drsňák z akční střílečky, v závislosti na věku takovým hrdinou klidně může být i zvířátko z oblíbené animované pohádky. Chcete-li skloubit praktický dárek s něčím, co spolehlivě potěší, potištěné tričko či ponožky budou například díky poukazu na Zalando to pravé.

Vymýšlet originální dárky pro kluky může být zapeklité. Ať už se jedná o dárek pro 2letého kluka nebo puberťáka, kterému je třeba už 13 let, příslušníci všech věkových kategorií ocení mimo jiné i to, že si mohou vybrat sami. Sháníte-li, obzvlášť na poslední chvíli, například dárky k narozeninám pro děti, můžete se hravě inspirovat i našimi 5 tipy na dárek ke Dni dětí.

Doručujeme ihned
Vždy vyberete správně
Cena jako u prodejce
Exkluzivní vzhled