Zpracovávám
5 tipů na dárek pro kamaráda

Určitě to znáte: v kalendáři se blíží důležité datum a vás trápí, co dát kamarádovi k narozeninám či k svátku. Možná přichází Vánoce, slavíte výročí vašeho přátelství nebo prostě sháníte dárek na poslední chvíli. Možná chcete svého blízkého potěšit jen tak, bez zvláštního důvodu, ale jste přehlceni hromadou možností a nic se vám tak úplně nezamlouvá. Potěšíme vás: nemusíte trávit hodiny složitým vymýšlením. Na Givery pro vás máme tipy na ten nejlepší dárek pro nejlepšího kamaráda.

Obsah článku
 1. Vzhůru do světa filmů a seriálů
 2. Elegance bez námahy
 3. Adrenalin nebo relax? Pro každého něco
 4. Všechny možné gadgety
 5. A co láska?
 6. Poukazy pro všechny

Vzhůru do světa filmů a seriálů

Sledování seriálu.

Každý z nás rád kouká na filmy - to je zkrátka fakt. A v dnešní stresující době je neuvěřitelně příjemné, když se večer můžeme usadit do oblíbeného křesla, natáhnout nohy a pustit si oblíbený seriál. Netflix poukaz umožní vašim přátelům neomezený vstup do virtuálního kina s téměř nekonečným výběrem seriálů a filmů; a dostupný obsah se navíc neustále proměňuje. Netflix patří mezi nejvíce trendy streamovací platformy současnosti. Najdete na něm klasiky, jako je Perníkový táta, nebo i nové herní seriály, jako je třeba Arcane. A pokud víte, že když si s kamarády povídáte, jaký jste na Netflixu viděli zajímavý seriál a jeden z vás mlčí, protože nemá předplatné, tento tip je vám vyloženě šitý na míru. A co je skvělé: filmy a seriály můžete sledovat po večerech společně!

Elegance bez námahy

Další zajímavý nápad na originální dárek pro kamaráda je Zalando poukaz. Zalando není jen obchod s oblečením. Díky poukazu bude mít váš kamarád možnost sledovat nejnovější módní trendy. Platforma, která existuje už od roku 2008 a začala jako berlínský online prodejce bot, od doby svého vzniku přitáhla téměř 52 milionů zákazníků z celé Evropy. Co má Zalando navíc oproti ostatním módním stránkám? Web nabízí například kalendář, který mapuje, kdy se na trhu objeví nová očekávaná kolekce tenisek nebo sestavuje pro své zákazníky pečlivě kurátovaný výběr módy vhodný pro danou sezónu. Navíc jde o skvělý dárek pro sportovce. Pokud víte, že váš blízký holduje sportu, má Zalando oproti ostatním oděvním webům výhodu: zde si totiž váš kamarád vybere módu nejen do města, ale i na trek nebo do fitka.

Adrenalin nebo relax? Pro každého něco

Na Zalandu najdete spoustu zajímavé módy.

Ale co když váš kamarád není zrovna módní nadšenec? Nebo už má naopak plnou skříň skvělých kousků? Jako další tip na dárek pro kamaráda vás možná zaujme voucher Zážitky.cz. Kvality nabízených zážitků se nemusíte obávat - web je hodnocen pěti hvězdičkami a můžete si na něm přečíst recenze od více než 18 000 zákazníků. V široké nabídce,. v které si vybere opravdu každý, se objevují nabídky od wellnessových pobytů přes výlety na hory až po adrenalinové sportovní akce. Na Zážitcích je skvělé nejen to, že člověku nabízí až nekonečný výběr možností. A protože s kamarády nás často pojí právě společné koníčky, nemusíme dvakrát váhat, na jaký zážitek sáhnout. A nejlepší na této nabídce je, že zážitek pro kamaráda může být zážitkem i pro vás, pokud se jej rozhodnete absolvovat spolu!

Koupit poukaz Zážitky.cz

Všechny možné gadgety

Nápady na nejen vánoční dárek pro kamarády máme i pro kamaráda - kutila nebo milovníka technologií. S dárkovým kuponem Alza.cz si může přímo na stránkách Alzy vybrat cokoliv od bouracího kladiva po nejmodernější chytré hodinky. S tímto poukazem se tedy váš kamarád rozhodně nudit nebude - a navíc si vybere přesně to, co potřebuje. Pokud chcete přátelům dopřát zábavu na mnoho hodin dopředu a nejste fanouškem nejnovějších technologií (a bourací kladivo jste v životě nedrželi v ruce) - neriskujte nevhodným výběrem dárku. Zrovna u technologií se dá splést opravdu snadno - a na Alze si vybere opravdu každý.

A co láska?

Tinder rande.

Jako poslední tip na zajímavý dárek pro kamaráda přinášíme Tinder poukaz. Ano, zrovna Tinder může znít tak trochu jako nekonvenční dárek, ale nebojte se jej na svého kamaráda vytasit: tuto randící aplikaci v současné době používá kolem 350 000 Čechů, takže nebude out. A 350 000 lidí je dost na to, aby se mezi profily neobjevilo alespoň pár, které vašeho kamaráda nezaujmou! A kdo ví, možná právě díky tomuto dárku najde lásku svého života. Tinder je navíc také LGBT friendly. Na Givery nabízíme speciální předplatná Tinder Plus a Tinder Gold. Tato předplatná nabízí vylepšené funkce, jako je možnost vrátit svůj poslední "swipe" nebo vidět, kdo dal kamarádovi superlajk.

Poukazy pro všechny

Pokud byste si chtěli nastudovat ještě další možnosti, které na Givery nabízíme, pak si přímo na webu Givery můžete projít naší kategorii “Dárkové poukazy pro kamaráda”, kde najdete další tipy na zajímavé dárkové vouchery a kupony. Nezapomínáme ani na ženy - na našem webu si můžete také přečíst článek o nejlepších dárcích pro kamarádku.


Další zajímavé články

5 tipů na dárek k narozeninám na poslední chvíli
 • Vojtěch Mišura
 • 20.04.2023
 • 0

Zjistili jste právě, že někdo z vašich blízkých má dnes narozeniny a vy pro něho nic nemáte? Nevěšte hlavu! Dárkové poukazy…

5 tipů na dárek ke Dni dětí
 • Kateřina Kučerová
 • 31.05.2023
 • 0

Sestavili jsme pro vás seznam s pěti nápady na dárky, které potěší malé i starší děti. Nezáleží na tom, jestli sháníte naučné a…


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.