Zpracovávám
Tipy na nejlepší dárky pro přítelkyni

Darovat je krásné a vděk za vytoužený dárek je k nezaplacení. Ačkoliv ale pozitivní stránka rozdávání dárků většinou převažuje, občas s sebou obdarovávání nese i určitá úskalí. Každý jsme se již zřejmě někdy ocitl bez nápadu a inspirace… a co teprve, když se nám stane, že na svou drahou polovičku v každodenním shonu a stresu zapomeneme! A přesně pro takové chvíle je tady seznam nápadů a tipů, který jsme pro vás připravili. Od darování vysněného koncertu po vytvoření společného fotoalba!

Obsah článku
 1. Společný zážitek
 2. Půvabný hrnek
 3. Naslouchejte
 4. Fotoalbum
 5. Nebojte se vyjádřit své city

Společný zážitek

Nejedna by tvrdila, že nejlepší dárek pro přítelkyni je čas strávený společně. A to ne jen tak ledajaký čas… ale nejlépe nějaký příjemný a nezapomenutelný zážitek. Nemusí se hned jednat o megalomanské gesto. (I když i to může vykouzlit pořádný úsměv!)

Mnoho dam nad zlato ocení společný wellness víkend, zajímavý gurmánský zážitek… můžete ji klidně vzít i na koncert či do divadla. Vaše představivost zkrátka nezná hranic! V každém případě by se vám k realizaci takového dárku mohl hodit dárkový poukaz na Zážitky.cz, případně poukaz na vstupenku ze sítě Ticketmaster.

Prohlédnout si poukazy pro přítelkyni

Půvabný hrnek

Jistě se shodneme, že ideální dárek vydrží naší milované co možná nejdéle a zároveň je nejlépe i čas od času opravdu využit. Tato kritéria splňuje například dárek v podobě dekorativního nádobí s osobitý designem.

Nemusí se jednat nutně o porcelánový čajový servis nebo ozdobné příbory… Svoji drahou jistě mile překvapíte třeba talířem či sklenicí s humorným motivem. K zimním radovánkám se jistě váže i následné popíjení teplého nápoje v pohodlí domova… Velký hrnek s motivem malebné zasněžené krajiny či typickými svátečními vzory je tedy skvělý tip na vánoční dárek pro přítelkyni.

Kluk s přítelkyní na venkovním koncertě

Naslouchejte

Některé ženy (a rozhodně nejen ženy) mívají tendenci o svých vysněných dárcích nenápadně mluvit tak, aby se pak tyto drobnosti spíše objevily ve stužce při blahopřání. Touto milou taktikou vám ale vaše láska může hledání toho pravého dárku velice zjednodušit! Vyplatí se proto pozorně naslouchat.

Pokud smutní vaše partnerka, že jí znovu došla její oblíbená micelární voda, či básní o hodinkách, které se jí zalíbily, vyzkoušejte své štěstí. Poohlídněte se po tom, co vaši milou zaujalo. Pokud naprosto tápete třeba právě v kosmetice, věnujte dárkový poukaz na portál Vivantis, kde je mimo drogistického zboží k nalezení i mnoho dalších produktů. Ještě univerzálnější možností pak může být poukaz na Alza.cz.

Důležité je ovšem se vždy ujistit, že vás vaše přítelkyně s koupí již nepředběhla! Překvapení jsou sice báječná, faux pas z darování již vlastněného už ale o něco méně.

Fotoalbum

Ne každý je sice tak docela sentimentální, z vlastní zkušenosti si ale myslíme, že většina z nás si ráda zavzpomíná na úžasné společné zážitky. Další variantou krásného dárku tedy může být vlastnoručně sestavené fotoalbum. Jedná se o dárek osobního rázu připomínající všechno hezké, co jste spolu prožili, a jistě rozzáří nejedny oči.

Album můžete zároveň připravit ve stylových deskách, případně každou fotografii doplnit popiskem, místem či datem. Tak už na všechen ten čas strávený spolu nikdy nezapomenete!

Kluk s přítelkyní na venkovním koncertě

Nebojte se vyjádřit své city

Ať už jde o dárek pro přítelkyni k narozeninám, výročí, svátkům či jen tak pro radost, bez trošky nápadu to občas bývá oříšek. Dárkové poukazy právě pro vaši milou vám tedy vždy mohou vytáhnout trn z paty.

Nejdůležitější je ale v konečném důsledku stejně cit v každém dárku ukrytý. Ať už se tedy pustíte do čehokoliv, především vše vymýšlejte s láskou. Přece jen… to nejcennější, co s vaší přítelkyní máte, jste vy vzájemně.

Tipy na dárek pro přítelkyni

 1. Dárkový poukaz Zážitky.cz
 2. Poukaz na vstupenku v síti Ticketmaster
 3. Velký hrnek s vlastním grafickým motivem
 4. dárkový poukaz na portál Vivantis
 5. Univerzální dárkový poukaz

Jestli sháníte dárky také pro přítele, pomůže vám článek Tipy na dárky pro přítele.
K výběru narozeninových dárků vám zase pomůže 8 tipů na originální dárky k narozeninám.


Další zajímavé články

5 tipů na dárek k narozeninám na poslední chvíli
 • Vojtěch Mišura
 • 20.04.2023
 • 0

Zjistili jste právě, že někdo z vašich blízkých má dnes narozeniny a vy pro něho nic nemáte? Nevěšte hlavu! Dárkové poukazy…

5 tipů na dárek ke Dni dětí
 • Kateřina Kučerová
 • 31.05.2023
 • 0

Sestavili jsme pro vás seznam s pěti nápady na dárky, které potěší malé i starší děti. Nezáleží na tom, jestli sháníte naučné a…


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.