Zpracovávám
6 nejočekávanějších novinek na Voyo - Duben 2024

V dubnu Voyo představí seriálové a filmové novinky, ze kterých si vybere fanoušek každého žánru. Napínavé české drama, kontroverzní komedie o tom, zda může fungovat otevřený vztah s více lidmi nebo třídílná dokumentární série o životě a kariéře české popové princezny Ivety Bartošové.
Podívejte se na 6 nejzajímavějších dubnových novinek na Voyo!

Obsah článku
 1. Hranice lásky (5. dubna)
 2. Stínohra (6. dubna)
 3. Málo mě znáš (7. dubna)
 4. Daredevil (9. dubna)
 5. Lítá v tom (14. dubna)
 6. Láska na druhý pohled (21. dubna)

Hranice lásky (5. dubna)

Může fungovat otevřený vztah více lidí? Hana a Petr žijí ve spokojeném vztahu, v sexuálním životě se ale začínají trochu nudit. Dohodnou se tedy na otevřeném vztahu a začnou se intimně stýkat s dalšími lidmi. Odvážný snímek debutujícího režiséra Tomasze Winského se odlišuje od běžné české produkce a zaujme provokativními scénami i odvážně zvoleným tématem.

Hodnocení na ČSFD: 56,3 %

Koupit Voyo kupon

Stínohra (6. dubna)

Temný thriller z boxerského prostředí od zkušeného režiséra Petera Bebjaka (Devadésátky, Čára) nabízí drsnou sondu do duše záchranáře Jana, jehož žena se stala obětí vraždy, které nedokázal zabránit. Pomocí boxu se snaží vyrovnat se svými démony a vzít spravedlnost do vlastních rukou.

Hodnocení na ČSFD: 58,6 %

Málo mě znáš (7. dubna)

Málo mě znáš je třídílný dokument o životě Ivety Bartošové od 80. let až do její smrti v roce 2014. Na těžký osud české popové princezny poskytne svůj pohled například Tereza Pergnerová nebo Michal Penk. Producenty dokumentu je Maja Hamplová s Matějem Chlupáčkem. Mrkněte také na článek o seriálu Iveta a jejím pokračování, které právě teď běží na obrazovkách televize Nova.

Hodnocení na ČSFD: zatím nehodnoceno

Daredevil (9. dubna)

Americký film z roku 2003 vypráví příběh Matta Murdocka, který jako dítě nešťastnou náhodou oslepl, ale ostatní jeho smysly naopak nadpřirozeně zesílily. Právě díky nim může v dospělosti vykonávat spravedlnost jako tajemný Daredevil - "Kam ve dne nedosáhne lidská spravedlnost, tam dosáhne muž beze strachu."

Hodnocení na ČSFD: 87 %

Lítá v tom (14. dubna)

Hlavní hrdina Lukáš (Kryštof Hádek) je samotář a blázen do vesmíru, který se ani téměř ve 40 letech ještě nenašel fungující vztah. To ale více trápí jeho nemocnou maminku. Právě kvůli ní si najme prostititku, se kterou před ní předstírá vážný vztah. Jenže maminka se nečekaně uzdraví a z předstíraného vztahu se stává velký problém.

Hodnocení na ČSFD: 56,5 %

Láska na druhý pohled (21. dubna)

Francouzská romantická komedie z roku 2019 je založená na zajímavé premise, kdy se hlavní hrdina Raphael propadne do paralelního vesmíru, ve kterém nikdy nezačne chodit se svou životní láskou Olivií. I když jejich vztah po deseti letech skomíral, po ztrátě jejich vztahu si uvědomí, jak moc důležitá pro něho Olivia ve skutečnosti je a udělá cokoliv, aby si její lásku znovu získal.

Hodnocení na ČSFD: 53,9 %

Mrkněte také na 12 nejlepších seriálů a filmů o politice.

Novinky na Voyo duben 2024

 1. Hranice lásky (5. dubna)
 2. Stínohra (6. dubna)
 3. Málo mě znáš (7. dubna)
 4. Daredevil (9. dubna)
 5. Lítá v tom (14. dubna)
 6. Láska na druhý pohled (21. dubna)

Další zajímavé články

"After: Pouto" na Voyo – Co od něj očekávat?
 • Natálie Nelligan
 • 12.03.2024
 • 0

S příchodem nového filmu "After: Pouto", který bude od 16. března dostupný na platformě Voyo, se fanoušci po celém světě těší na…

12 prosincových novinek na Voyo
 • Natálie Nelligan
 • 29.11.2023
 • 0

Obloha je šedá a pod nohama křupe první sníh. Najednou strávíme mnohem více času navlékáním hromady vrstev. Šála, rukavice……


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.