Zpracovávám
7 tipů na dárek pro babičku

Málokterá osoba věnuje ostatním členům rodiny tolik péče jako babička. I když už dávno pracujete, stále vás obdarovává kapesným na zmrzlinu a při obědě vám třikrát přidá. Když pak dojde na shánění dárku pro babičku, měli bychom si dát obzvlášť záležet.
Dárkové poukazy jsou elegantním řešením, které jsou ideálním dárkem k narozeninám nebo pod stromeček. Podívejte se, jaké možnosti jsou k výběru a zvolte pro vaši babičku ten nejvhodnější.

Obsah článku
 1. Kreativní dárky pro babičku
 2. Audiotéka klub - originální dárek pro babičku
 3. Voyo kupon
 4. Dramox - darujte divadelní představení do obýváku
 5. Dárkový poukaz do Lékárna.cz
 6. Prozdravi.cz
 7. Dárek pro babičku k narozeninám

1) Kreativní dárky pro babičku

Výběr dárku pro babičku může být někdy komplikovaný a při optání nám nejspíš bude tvrdit, že opravdu nic nepotřebuje. Zkuste jí vybrat některý z poukazů a nechat výběr na ní. Ze všeho nejvíce možná ocení poukaz na zážitek, který si poté užijete společně. Ať už to bude výlet nebo příjemná večeře. Uplatnění poukazu je navíc velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý.

2) Audiotéka klub - originální dárek pro babičku

Jestli má vaše babička ráda mluvené slovo a někdy potřebuje nechat odpočinout svůj zrak, dárkový poukaz na Audiotéku bude trefa do černého. Kromě částky, za kterou si bude moci pořídit jednotlivé audioknihy, můžete zvolit také členství v Audiotéka klubu, který jí přinese řadu výhod. Třeba knihovnu s více než 1000 audioknihami volně k poslechnutí.

3) Voyo kupon

Ulice, Ordinace v růžové zahradě a další oblíbené seriály z produkce Novy najdete pěkně pohromadě na Voyo. Stačí pořídit předplatné a máte třeba skvělý dárek pro babičku k narozeninám. Voyo kupon jí umožní přístup ke všem seriálům a filmům včetně možnosti zpětného přehrání starších epizod. Jde tak o originální dárek pro babičky, které mají rády české filmy a seriály.

4) Dramox - darujte divadelní představení do obýváku

Pokud babička upřednostňuje návštěvu divadel, ale ne vždy má čas nebo peníze na všechno, co by jí zajímalo, uděláte jí radost poukazem na divadelní portál Dramox. Zde si bude moci pustit jakékoliv divadelní představení z nejlepších českých divadel. Nic jí tak už neunikne.

Tipy na dárky pro babičku

5) Dárkový poukaz do Lékárna.cz

Díky dárkovému poukazu do e-shopu Lékárna.cz si vybere lék konkrétně na to, co jí právě trápí. Pokud se vám tedy babička se svými potížemi nesvěřuje, sama si v lékárně bude nejlépe vědět rady.

6) Prozdravi.cz

S poukazem Prozdravi.cz určitě při výběru dárku pro babičku neuděláte chybu. Portál nabízí široký výběr produktů od zdravotních bot, přírodní kosmetiku, zdravou výživu po domácí potřeby nebo třeba vyhřívané deky a další vymoženosti.Nápady na dárky pro babičku

7) Dárek pro babičku k narozeninám

 

Drogerie je vděčný dárek pro babičku. S DM dárkovou kartou si bude moci sama vybrat vhodné zboží. Vybírat může z tisíce produktů buď přímo v kamenném obchodě nebo na e-shopu DM.

Jestli sháníte dárek k narozeninám, možná vám pomůže náš článek 8 tipů na originální dárek k narozeninám.

Nápady na dárky pro babičku:

 1. Dárkový poukaz Zážitky.cz
 2. Členství v Audiotéka klubu
 3. Voyo kupon
 4. Dramox poukaz
 5. Dárková karta DM
 6. Dárkový poukaz Lékárna.cz
 7. Dárkový poukaz Prozdravi.cz

Další zajímavé články

5 tipů na dárek k narozeninám na poslední chvíli
 • Vojtěch Mišura
 • 20.04.2023
 • 0

Zjistili jste právě, že někdo z vašich blízkých má dnes narozeniny a vy pro něho nic nemáte? Nevěšte hlavu! Dárkové poukazy…

5 tipů na dárek ke Dni dětí
 • Kateřina Kučerová
 • 31.05.2023
 • 0

Sestavili jsme pro vás seznam s pěti nápady na dárky, které potěší malé i starší děti. Nezáleží na tom, jestli sháníte naučné a…


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.