Zpracovávám
Zalando dárková karta: výjimečný dárek

Sháníte dárek, který můžete darovat na poslední chvíli? Ale zároveň nechcete obdarovaného odbýt nepromyšleným a neoriginálním dárkem? Víte, že vaši blízcí sledují módní trendy a rádi se hezky oblékají? Nebo třeba dlouhodobě řešíte to, že chcete svým blízkým darovat nejen možnost vybrat si mezi hromadou výborného a kvalitního značkového módního zboží, ale také možnost sledovat nejnovější evropské trendy...Víte, že máme v naší nabídce něco, co potřebujete?

Obsah článku
 1. Dárková karta Zalando
 2. Vánoční výprodej na Zalando
 3. Zalando Black Friday 2022
 4. Okamžité doručení e-mailem nebo dárkový poukaz poštou
 5. Neomezená platnost dárkové karty
 6. A pokud jste s nápady opravdu v koncích?

Pokud jste alespoň jednou kývli a hledáte produkt, který podtrhne originální osobnost vašich milovaných, máme pro vás na Givery.cz řešení: dárkový poukaz Zalando.

 

Náš dárkový poukaz Zalando je opravdu jedinečným dárkem. Zalando zná nejspíš každý zapálený milovník a milovnice módy, protože na svých stránkách nejenže nabízí opravdu velký výběr značkového oblečení za skvělé ceny, ale zároveň seznamuje veřejnost s novými módními trendy. Můžete zde například zjistit ve speciálním kalendáři, kdy se na trhu objeví nová očekávaná kolekce tenisek, projít si pečlivě sestavený Zalando výběr oblečení a doplňků pro každou sezónu či nakoupit luxusní oděvy a módní doplňky od celosvětově známých prestižních značek. Vedle značek jako Converse či adidas na Zalandu natrefíte i na opravdu luxusní značky jako je třeba Emporio Armani nebo HUGO.

Skvělé je, že na Zalandu nakoupíte pro všechny: pro muže, pro děti a samozřejmě i pro ženy. Na webu také neustále probíhají nejrůznější akce, během kterých můžete zakoupit exkluzivní produkty za skvělé ceny.

Dárkový poukaz do e-shopu Zalando umožňuje nakoupit cokoliv z nabídky Zalando.

Ke všem těmto výhodám můžete vy nebo obdarovaní šťastlivci získat téměř okamžitý přístup s dárkovou kartou Zalando. Pokud si ji zakoupíte na Givery.cz, můžete klidně nakupovat okamžitě po platbě. Na váš e-mail vám přijde ihned po zaplacení speciální kód, který můžete případně darovanému přepsat na vámi zvolené narozeninové či vánoční přání. Nebo s ním můžete naložit jiným kreativním způsobem…Ale hlavně: nemusíte nikam chodit - a už vůbec ne spěchat. Perfektní dárek na poslední chvíli máte vyřešený pohodlně z vašeho domova.

A pokud chcete, aby váš dárek dobře vypadal, můžete si přečíst naše tipy, jak zabalit dárkový poukaz

Pokud chcete darovat kartu samostatně, ale nemůžete čekat 2 dny na tištěný dárkový poukaz, můžete si také nechat zaslat e-mailem speciální dárkovou šablonu ve formátu pdf. Šablona je ve velikosti A4, což perfektně zvládne každá tiskárna. Šablonu si následně sami vytisknete a podle jednoduchých instrukcí složíte v hezkou dárkovou kartu. A hurá - Vánoce mohou začít! A věřte, že s dárkovou kartou Zalando budete překvapení i vy - co myslíte, že budou mít příště vaši blízcí na sobě?

 

Koupit Zalando poukaz


Další zajímavé články

5 tipů na dárek k narozeninám na poslední chvíli
 • Vojtěch Mišura
 • 20.04.2023
 • 0

Zjistili jste právě, že někdo z vašich blízkých má dnes narozeniny a vy pro něho nic nemáte? Nevěšte hlavu! Dárkové poukazy…

5 tipů na dárek ke Dni dětí
 • Kateřina Kučerová
 • 31.05.2023
 • 0

Sestavili jsme pro vás seznam s pěti nápady na dárky, které potěší malé i starší děti. Nezáleží na tom, jestli sháníte naučné a…


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.