Zpracovávám
Vánoční dárkový poukaz.

Když ve vzduchu začne být cítit chlad, stmívá se stále dříve a ulice tlumeně osvětlují rozličné vánoční ozdoby, je jasné, že zase přišel ten čas. Řeč je samozřejmě o Vánocích.

Pro někoho momenty klidu, pohody a lásky, pro jiného chvíle stresu a shonu. Každý z nás by ale jistě raději patřil do té první skupiny lidí, kteří si Vánoce opravdu užívají. I v případě, že jste letos zase promeškali nákup dárků v předstihu, můžete zbytečným nervům předejít. Věnujte svým blízkým některý z dárkových poukazů, který vám umíme dodat jak domů, tak elektronicky. Dárek u nás proto seženete klidně i na Štědrý den.

Prohlédnout si všechny poukazy

Rychlé doručení poukazů.

Doručení světelnou rychlostí

V případě dohánění restů na poslední chvíli je, pokud nakupujete přes internet, rychlé doručení naprosto nutností. A to i kdyby vám ještě pár dnů k dobru zbývalo… vždycky se vyplatí raději si udělat rezervu.

Máte nachystaný zatím jen balicí papír, Štědrý den je za dveřmi a vy stále nemáte nic, co do něj zabalit? Dárkovou poukázku lze doručit okamžitě formou e-mailu. Potom už ji stačí jen vytisknout a předat, případně lze darovat i elektronicky. Vánoční dárky tak můžete nakoupit opravdu až na poslední chvíli.

Pokud máte o ždibec více času, můžete si poukaz nechat poslat ve dvou různých dárkových baleních - ozdobné obálce nebo ve VIP výsuvném balení. Díky široké nabídce způsobů doručení můžete pohodlně volit na základě vašich časových možností.

Výhody dárkových poukazů

  • Konkrétní dárek si vybere až obdarovaný.
  • Veliká nabídka poukazů.
  • Můžete zaplatit kartou, převodem nebo hotově.
  • Okamžité doručení poukazu e-mailem.
  • Sáhnout můžete i po dárkovém a luxusním balení (doručení do 2 dnů).
Vánoční dárkový poukaz.

Jděte na jistotu

Ačkoliv je hezké chtít potěšit originálním dárkem, každý takový dárek vyžaduje pečlivé promyšlení a precizní přípravu. Pokud ale sháníte vánoční dárek na poslední chvíli, většinou nemáte příliš manévrovacího prostoru. Je tedy zřejmě vhodnější sáhnout po některém z univerzálních dárků, který rozhodně nemůže zklamat.

Takovým dárkem voucher jednoznačně může být. Nejen, že se vztahuje na širší spektrum produktů. Obdarovaný si navíc může sám vybrat přesně to, co se mu líbí nebo hodí. Pokud se naopak jedná třeba o vhodně zvolený zážitkový voucher, dotyčný vám za zprostředkování nového prožitku určitě bude velmi vděčný.

Rychlé doručení poukazů.

Inspirujte se

Není ostuda ocitnout se naprosto bez nápadu. Občas zkrátka není snadné určit, co by mohlo naše blízké a milované opravdu potěšit. Existuje spoustu diskuzí, fór, ale i článků, které navrhují možné alternativy a tipy na vánoční dárky.

Potřebujete-li třeba vymyslet něco pro maminku či kamarádku, určitě si s naším Nákupním rádcem vyberete ze sekce Dárky pro ženy. Poohlédněte se, určitě narazíte na obrovské spousty různých návrhů, ať už jde o vánoční dárky pro muže nebo třeba pro děti. A pokud jste se zapomněli nachystat třeba na narozeniny, může se vám hodit 5 tipů na dárek k narozeninám na poslední chvíli.

Vánoční dárkový poukaz.

Nenechte si narušit krásné chvíle

Ačkoliv mnozí tvrdí opak, Vánoce jsou především krásný svátek, kdy se scházíme s milovanými a těšíme se z pohody a láskyplné atmosféry. Jakkoliv se to může zdát jako klišé, vůně vanilkových rohlíčků, případně smaženého řízku, obměkčí nejedno srdce. Stejně tak třeba pohled na třpytící se stromek nebo pokojně plápolající plameny svíček.

Proto bychom neměli k Vánocům přistupovat jako k nutnému zlu, ale zařídit si je tak, abychom z nich vytěžili co nejvíce příjemných chvil. Se snadno pořízenými dárky, které přesto udělají radost a poslouží účelu, by to mělo být hned o něco snazší. Pohodu si dnes naštěstí nemusíte narušovat, ani když na dary úplně zapomenete, protože dárky na poslední chvíli už pořídíte i online.

Prohlédnout si všechny poukazy