Zpracovávám

Brzo se stmívá, všude svítí spousta světýlek, možná už i padá sníh. Vánoce jsou za rohem. Zase sháníte vánoční dárky na poslední chvíli? Nestresujte se! U nás můžete klidně nakoupit až na Štědrý den. Naše dárkové poukazy se k vám totiž dostanou hned po zaplacení. Jsou tak perfektními tipy na vánoční dárek pro ženy, muže i děti.

Prohlédnout si všechny poukazy

Vánoční dárkový poukaz.

Výhody dárkových poukazů

  • Okamžité doručení poukazu e-mailem.
  • Obdarovaný si sám vybere, co se mu líbí nejvíce.
  • Široká nabídka poukazů včetně univerzálního Givery poukazu.
  • Dárkové i luxusní balení (doručení do 2 dnů).
  • Platba kartou, převodem nebo hotově.
Rychlé doručení poukazů.

Vánoční poukazy: doručení rychlostí světla

Pokud se rozhodnete svým blízkým darovat některý z našich dárkových poukazů, nemusíte se trápit tím, jestli se k vám dostane do Vánoc. Dárkový poukaz lze totiž doručit e-mailem okamžitě po dokončení nákupu. Potom už jej stačí jen vytisknout a předat (případně darovat či přeposlat elektronicky). Tomu říkáme opravdu dárek na poslední chvíli!

Pokud přeci jen máte více času a chcete svým blízkým připravit originální překvapení, můžete si poukaz nechat zaslat fyzicky - i tak k vám dorazí do 2-3 dnů.

Rychlé doručení poukazů.

Tištěné poukazy: jedinečné dárky k Vánocům

Naše poukazy nabízíme ve dvou tištěných variantách: fyzický tištěný poukaz v ozdobné obálce a VIP luxusní výsuvné balení.

Poukaz vám zašleme ihned po připsání platby poštou nebo si jej můžete vyzvednout ve vaší nejbližší pobočce Zásilkovny. Takto se k vám dostane do 2-3 dnů. Pokud žijete v Praze a stihnete za poukaz zaplatit do 15:00 v pracovní den, můžete také využít služby Kurýra Liftago a nechat si poukaz doručit ještě v týž den. Díky široké nabídce způsobů doručení si  u nás tedy můžete pohodlně zvolit tu nejlepší pro vás.

Vánoční dárkový poukaz.

Dárek k Vánocům pro každého? Univerzální poukaz!

Originální dárek, který stoprocentně potěší, není snadné vymyslet. Na Givery sice máte možnost vybírat ze široké nabídky poukazů, ale co když už se topíte v záplavě tipů na vánoční dárky a pořád si nejste jistí tím, do jakého obchodu poukaz pořídit? 

Pro tyto případy na Givery nabízíme univerzální dárkový poukaz. Výhodou tohoto poukazu je, že ho obdarovaný může vyměnit za jakýkoliv poukaz z naší nabídky. Takto bude mít při výběru opravdu volnou ruku a budete mít jistotu, že si bude moci vybrat dárek na míru, který jej opravdu potěší.

Také můžete na Givery využít služeb nákupního rádce, ve kterém si zvolíte, zda vybíráte vánoční dárky pro muže, vánoční dárky  pro ženy nebo dárky pro děti; a rádce Vás chytře provede dalšími kategoriemi a nabídne vám nejvhodnější poukazy. Přejeme vám hodně štěstí při výběru toho nejlepšího vánočního poukazu pro vás a vaše blízké!

Prohlédnout si všechny poukazy