Zpracovávám

Výběr dárku není snadná disciplína ani v případě, že máte dostatek času. Pokud ale na jeho pořízení spěcháte, jedná se o ještě náročnější úkol. To ale neznamená, že musíte vybrat obligátní hrneček nebo květinu. I na poslední chvíli můžete obdarovanému opravdu udělat radost. Jednou z osvědčených možností jsou dárkové poukazy.

Prohlédnout si všechny poukazy

Výhody dárkových poukazů

  • Nemusíte vybírat konkrétní dárek. Vybere si až obdarovaný.
  • Obrovská nabídka poukazů - najdete dárek pro může, ženy i děti.
  • Platit můžete převodem, kartou i hotově.
  • Okamžité doručení e-mailem.
  • Možnost dárkového a luxusního balení (doručení do 2 dnů).

Univerzální dárky, které sednou každému

Hodiny plynou, jste v časové tísni a nemůžete vymyslet žádný vhodný dárek, který by se dal pořídit rychle a zároveň se oslavenci s jistotou líbil? Jsou věci, které ocení téměř každý. Praktické dárky, hodinky, případně třeba láhev dobrého vína… Někdy byste ale přece jen raději chtěli nechat obdarovaného vybrat si podle sebe, žádný všespásný dokonalý dárek totiž prostě neexistuje. 

Dárkový poukaz toto umožňuje a jeho pořízení je navíc velmi pohodlné. Pokud byste skutečně neměli sebemenší představu, vždy můžete sáhnout i po univerzálním dárkovém poukazu! Poukázku si navíc můžete nechat zaslat v originální dárkové obálce či dokonce luxusním výsuvném balení. Dárek na poslední chvíli tak v pohodě vyřešíte z pohodlí domova.

Luxusní balení Givery

Bleskurychlá doprava

Je-li pro vás časově a logisticky prakticky nemožné vypravit se někam na nákup, je nutné se obrátit na online obchody. Mnoho z nich poskytuje dodání na výdejní místa pro ty, kteří nemohou čekat například v dopoledních hodinách doma na zásilku. Výjimkou není ani naše služba, díky které můžete mít fyzicky poukaz na stole do dvou dnů.

Pokud ale nelpíte na parádním provedení voucheru a naopak oceníte expresní možnost dodání, skvělou volbou pro vás bude možnost nechat si jej okamžitě zaslat e-mailem. Takový poukaz si poté můžete sami vytisknout na tiskárně nebo ho dokonce darovat v elektronické podobě

Skládací poukaz Givery k tisku

Zážitky

Mezi naše tipy na dárky na poslední chvíli určitě patří také poukazy na zážitky. Ty obdarovaný snadno vymění za wellness pobyt na víkend, koncert nebo extrémní sport typu seskok padákem. Tak jako tak ale nejednoho rozradostní možnost něco nového prožít

Máte-li přinejmenším hrubou představu o tom, jaký prožitek by vámi obdarovaného mohl oslnit, poukázka na zážitek je osobní, dáte skrz ní najevo svůj zájem o daného člověka a rozhodně nepůsobí odbytým dojmem. I v případě, že máte strach, abyste zážitkem oslavence spíš nevyděsili, je zde cesta - vždy můžete darovat třeba poukaz do oblíbené restaurace nebo podniku.

Dárková pohotovost

Ať už sháníte dárek pro může na poslední chvíli nebo třeba něco pro maminku či kamarádku, s výběrem toho pravého vám může pomoci náš nákupní rádce. Díky širokému výběru rozličných produktů od desítek značek, případně nabídky několika zážitkových platforem, svou koupí určitě neprohloupíte. 

Zakoupení je bleskově rychlé - v krajním případě poukaz zakoupíte třeba i o pauze na oběd. Neklesejte tedy na mysli, pokud potřebujete něco sehnat a vůbec nestíháte… poukázka tu vždy bude, aby vás zachránila.

Prohlédnout si všechny poukazy