Zpracovávám
V Brně otevřel nový Primark! Další pobočka bude následovat v Bratislavě.

Před rokem přivítal pražský Primark své první návštěvníky a způsobil u nás doslova poprask. Fronty sahaly až k Národnímu muzeu a nedočkavé zákazníky museli v letním horku dokonce kropit hasiči! Není divu, že se Primark po fenomenálním úspěchu rozhodl rozšířit svou působnost. Druhou českou pobočku otevřel v brněnském obchodním centru Olympia. Následovat bude příští rok Bratislava.

Obsah článku
 1. Primark Brno datum otevření
 2. Primark Brno Olympia velikost pobočky
 3. Primark Bratislava datum otevření
 4. Primark eshop online nákup
 5. Primark Harry Potter kolekce
 6. Primark Česká republika a okolí

Primark Brno datum otevření

Brněnský Primark otevřel své brány prvním návštěvníkům 14. září 2022. Nakupujícím tak odpadnou zdlouhavé cesty do Vídně, kam si kvůli Primarku často udělali výlet.

Primark otevření prodejny v Brně

Primark Brno Olympia velikost pobočky

Brněnská prodejna se bude rozkládat na ploše 3600 metrech čtverečních. Oproti pražskému obchodu, který zabírá plochu přibližně 4700 metrů čtverečních bude tedy asi o čtvrtinu menší. Brněnský Primark by ale podle manažera pražské prodejny měl navzdory menšího prostoru nabídnout stejně široký sortiment. A stejně jako v pražské prodejně, i v té brněnské bude možné uplatňovat dárkový poukaz Primark.

Primark Bratislava datum otevření

Zároveň s brněnskou pobočkou Primark expanduje také na Slovensko. Svého obchodu se dočká hlavní město Bratislava, konkrétně se bude nacházet v Avion Shopping Park Bratislava a půjde tak o vůbec první pobočku u našich východních sousedů. K otevření dojde na jaře 2023.

Primark otevření prodejny v Bratislavě

Primark eshop online nákup

Jako jeden z mála módních značek nenabízí Primark možnost objednat si zboží online. Na internetu je dostupný pouze katalog s aktuální nabídkou.

Výjimkou je pouze Anglie, kde by měl být spuštěn e-shop s dětským oblečením. Vyzvednutí ovšem stejně bude nutné provést přímo na pobočce. Sice se to v dnešní době zdá jako přežitek, taktika Primarku je ale jasná - dostat zákazníky přímo do obchodu, kde je pak větší šance, že si člověk něco pořídí.

Primark Harry Potter kolekce

Primark už několik let spolupracuje se značkou Harry Potter. Svou kouzelnickou kolekci pravidelně doplňuje o nové kusy. K sehnání je bezpočet produktů povlečení, pyžam, triček, spodního prádla po magnetky na ledničku, hrníčky nebo třeba kouzelnické letní žabky.

Pokud by vás zajímali módní novinky pro zimní kolekci 2022/2023, přečtěte si 7 tipů na stylové zimní kousky.

Sledování.tv podporovaná zařízení

Primark Česká republika a okolí

 • Primark Praha
 • Primark Brno (podzim 2022)
 • Primark Bratislava (podzim 2022)
 • Primark Vídeň

Další zajímavé články

5 nejlepších českých seriálů na Voyo v roce 2022
 • VM
 • 07.02.2023
 • 3

Není tajemstvím, že se Voyo v poslední době rozhodlo zaměřit na novou českou tvorbu a podpořit tak vznik neotřelých seriálů,…

5 nejlepších hororů na Voyo v zimě 2023
 • VM
 • 21.02.2023
 • 0

Únor je kalendářně nejkratší měsíc v roce, pocitově ale utíká ze všech nejpomaleji. Dny jsou ještě mrazivě studené, slunce…


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.