Zpracovávám
Nová streamovací služba prima+: cena a novinky

Dosud nejúspěšnější česká streamovací služba Voyo má od 8. února 2023 konkurenta v podobě prima+. Nová platformě od skupiny Prima se daří a diváky zmlsané zahraničními giganty jako je Netflix, Disney+ či HBO Max láká vedle příznivější ceny také na úplně nové české seriály nebo exkluzivní FREE tarif, který umožní sledovat program zdarma, ale s reklamou. Otázkou zůstává, jestli už na českém trhu s VOD platformami není poněkud přeplněno.

Obsah článku
 1. Free tarif aneb sledování prima+ s reklamou bez poplatků
 2. Prima+ předplatné a cena
 3. Nové seriály na Prima Plus ORIGINALS
 4. Osvědčené televizní pořady na prima+

Free tarif aneb sledování prima+ s reklamou bez poplatků

Výhodou oproti konkurenci a možná také hlavním lákadlem nové platformy je základní tarif, díky kterému mají diváci přístup do knihovny seriálů zcela zdarma. Jedinou podmínkou je pouze strpět reklamy během vysílaných pořadů.

Jedná se asi o největší konkurenční výhodu, žádná jiná česká ani zahraniční platforma podobnou možnost nenabízí.

Koupit poukaz prima+ PREMIUM

Prima+ předplatné a cena

Prémiové předplatné, které umožňuje sledování zcela bez reklam, vychází na 149 Kč za měsíc, což je cena srovnatelná s konkurencí (Voyo 159 Kč, Netflix 199 Kč). Kromě katalogu seriálů členství PREMIUM obsahuje také živé vysílání všech stanic televize Prima a hlavně exkluzivní obsah, který bude vycházet pod značkou prima+ ORIGINALS.

Cena Prima Plus LIGHT potom vychází na 99 Kč za měsíc. Není ale zcela bez reklam. 

Ceník prima+
Varianta prima+ Cena za měsíc Reklamy Kvalita obrazu Benefity
FREE zdarma Ano SD Knihovna pořadů, živé vysílání    
LIGHT 99 Kč Částečně ano HD Knihovna pořadů, živé vysílání, pořady prima+ ORIGINALS, předpremiéry 
PREMIUM 149 Kč Zcela bez reklam Full HD Knihovna pořadů, živé vysílání, pořady prima+ ORIGINALS, předpremiéry, úplně bez reklam
Logo nové televizní streamovací služby Prima Plus

Nové seriály na Prima Plus ORIGINALS

Druhým tahákem nové platformy je podobně jako u Voyo Original tvorba originálních českých seriálů, které prima+ nabídne pod značkou prima+ ORIGINALS. Hned na začátku by mělo být ke shlédnutí 13 exkluzivních seriálů.

Patří mezi ně třeba hvězdně obsazený seriál Hvězdy nad hlavou, komediální Bodyguardi nebo politické drama Sedm schodů k moci.

 prima Plus seriály 2023

 • Hvězdy nad hlavou
 • Sedm schodů k moci
 • Půlnoční zpověď
 • Bodyguardi
 • Agrometal
 • Pod hladinou

Osvědčené televizní pořady na prima+

Vedle úplně nových českých projektů je k dispozici také knihovna s více než 2000 tituly. Těšit se můžete na oblíbené starší seriály Slunečná, Zoo, Polda, Temný kraj, Ohnivé kuře, Prostřeno nebo Vinaři.

Z českých filmů se platforma zaměřuje hlavně na rodinné filmy a romantické komedie jako je film Prezidentka s Aňou Geislerovou, komedie Hádkovi o rodině nebo drama Minuta věčnosti, které vypráví příběh o výpravě otce a dcery na Island.

Pokud vás zajímají aktuální novinky na Voyo, koukněte na 5 nejočekávanějších novinek na Voyo 2023.


Další zajímavé články

"After: Pouto" na Voyo – Co od něj očekávat?
 • Natálie Nelligan
 • 12.03.2024
 • 0

S příchodem nového filmu "After: Pouto", který bude od 16. března dostupný na platformě Voyo, se fanoušci po celém světě těší na…

12 prosincových novinek na Voyo
 • Natálie Nelligan
 • 29.11.2023
 • 0

Obloha je šedá a pod nohama křupe první sníh. Najednou strávíme mnohem více času navlékáním hromady vrstev. Šála, rukavice……


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.