Zpracovávám
Nová streamovací služba Prima+ nabídne 13 seriálových novinek

Dosud nejúspěšnější česká streamovací služba Voyo bude mít od 8. února 2023 konkurenta v podobě Prima+. Jak si nová platforma od skupiny Prima povede a podaří se jí zlákat diváky zmlsané zahraničními giganty jako je Netflix, Disney+ či HBO Max?
Pomyslnými žolíky by mohla být příznivější cena, úplně nové české seriály nebo exkluzivní Free tarif. Otázkou je, zda už na českém trhu s VOD platformami není poněkud přeplněno.

Obsah článku
 1. Free tarif aneb sledování Prima+ s reklamou bez poplatků
 2. Prima Plus předplatné a cena
 3. Nové seriály na Prima Plus ORIGINALS
 4. Osvědčené televizní pořady na Prima+

Free tarif aneb sledování Prima+ s reklamou bez poplatků

Výhodou oproti konkurenci a možná také hlavním lákadlem nové platformy bude základní tarif, díky kterému budou mít diváci přístup do knihovny seriálů zcela zdarma. Jedinou podmínkou bude pouze strpět reklamy během vysílaných pořadů.

Jedná se asi o největší konkurenční výhodu, žádná jiná česká ani zahraniční platforma podobnou možnost nenabízí.

Prima Plus předplatné a cena

Kromě základního tarifu budete moci volit i variantu bez reklam. Nejdražší tarif vyjde předplatitele na 149 Kč za měsíc, což je cena srovnatelná s konkurencí (Voyo 159 Kč, Netflix 199 Kč).

Kromě katalogu seriálů bude prémiové předplatné obsahovat také živé vysílání všech stanic televize Prima a hlavně exkluzivní obsah, který bude vycházet pod značkou Prima+ ORIGINALS.

Logo nové televizní streamovací služby Prima Plus

Nové seriály na Prima Plus ORIGINALS

Druhým tahákem nové platformy bude podobně jako u Voyo Original tvorba původních českých seriálů, které Prima Plus nabídne pod značkou Prima+ ORIGINALS. Hned na začátku by mělo být ke shlédnutí 13 nových seriálů.

Patří mezi ně třeba hvězdně obsazený seriál Hvězdy nad hlavou, komediální Bodyguardi nebo politické drama Sedm schodů k moci.

 Prima Plus seriály 2023

 • Hvězdy nad hlavou
 • Sedm schodů k moci
 • Půlnoční zpověď
 • Bodyguardi
 • Agrometal
 • Pod hladinou

Osvědčené televizní pořady na Prima+

Vedle úplně nových českých projektů bude k dispozici také knihovna s více než 2000 tituly. Těšit se můžeme na oblíbené starší seriály Slunečná, Zoo, Polda, Temný kraj, Ohnivé kuře, Prostřeno nebo Vinaři.

Z českých filmů se platforma zaměří hlavně na rodinné filmy a romantické komedie jako je film Prezidentka s Aňou Geislerovou, komedie Hádkovi o rodině nebo drama Minuta věčnosti, který vypráví příběh o výpravě otce a dcery na Island.

Pokud vás zajímají aktuální novinky na Voyo, koukněte na 5 nejočekávanějších novinek na Voyo 2023.

Koupit Voyo kupon


Další zajímavé články

5 nejlepších českých seriálů na Voyo v roce 2022
 • Vojtěch Mišura
 • 07.02.2023
 • 3

Není tajemstvím, že se Voyo v poslední době rozhodlo zaměřit na novou českou tvorbu a podpořit tak vznik neotřelých seriálů,…

5 nejlepších hororů na Voyo v zimě 2023
 • Vojtěch Mišura
 • 21.02.2023
 • 0

Únor je kalendářně nejkratší měsíc v roce, pocitově ale utíká ze všech nejpomaleji. Dny jsou ještě mrazivě studené, slunce…


(0) Komentářů
Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.