Zpracovávám

Zalando akce a slevy 2023

Internetový obchod s módním oblečením Zalando nabízí několik způsobů, jak nakoupit se slevou nebo využít aktuální sezónní výprodeje. Během roku pořádá také několik slevových akcí, kdy je možné na vybraných kouscích ušetřit až 60%. Prozkoumali jsme pro vás nejlepší slevy na Zalandu během roku.

Koupit Zalando poukaz

Co je Zalando?

Zalando je jedním z největších internetových prodejců s oblečením. Působí na území 25 států a jeho sortiment nabízí výběr z více než 6 500 značek. Zaměřuje se především na současnou evropskou módu včetně obuvi, šatů a módních doplňků, které udělají radost každému milovníkovi současné módy.

Zalando slevové kódy a kupony

Zalando nabízí v rámci výprodejů a marketingových akcí vlastní Zalando slevové kódy. Ty většinou najdete v oficiálních reklamách a na webech, které slevové kódy sdružují. Kódy na těchto webech bohužel zůstávají i po skončení akce a většina slevových kódů, které na internetu najdete, proto nebude funkční. Webovým stránkám, které po vás výměnou za slevový kód chtějí e-mail nebo jiné osobní informace, se raději úplně vyhněte.

Zalando akce a slevy 2023

Kde sehnat slevové kódy Zalando 10%, 30%, 50%

Při shánění slevového kódu narazíte na internetu na spoustu stránek, které sice slevu na Zalando nabízí, ale ve skutečnosti se z vás snaží vymámit e-mail a další údaje. Je proto důležité pořádně si web prohlédnout a při jakýchkoliv pochybnostech raději žádné osobní údaje nesvěřovat. Mezi kupony, které fungují, můžete zkusit třeba stránky Picodi - Zalando sleva a slevový kód.

Další možností, jak ušetřit, je Zalando slevový kód, který sdílí influencer zaměřující se na módu a díky jehož spolupráci se Zalandem můžete získat slevu. Vyplatí se také sledovat Zalando instagramový účet, kde se občas také vyskytne slevový kód na vybraný výprodej.

Jaké jsou největší sezónní výprodeje na Zalandu?

Po celý rok můžete využít slevy v sekci "výprodej", kterou najdete na úvodní straně e-shopu. Slevy se zde pohybují většinou od 15% do 60%. Jesliže se v módě rádi inspirujete současnými trendy, koukněte na článek 7 tipů na zimní módní kousky na Zalandu.

Koupit Zalando kupon

Zalando slevy Black Friday

Každoroční prosincový výprodej nabídne slevy od 10 přes 20, 50 až po 70 a více % - většinou je akce zaměřena na vybrané dámské a pánské oblečení na zimní obuv. Akce začíná poslední týden v listopadu a většinou trvá do poloviny prosince, případně do vyprodání zlevněných kousků.

Zalando akce a slevy 2023

Bazar Zalando “Pre-owned”

V nedávné době do své nabídky Zalando zařadilo také bazarovou sekci, ve které můžete vybírat z oblečení z druhé ruky a alespoň částečně tím přispět k omezení plýtvání. Second-hand Zalando najdete na úvodní straně v záložce "Pre-owned".

Zalando poukaz ihned na e-mail nebo poštou

Výhoda dárkového poukazu Zalando je jeho okamžité doručení. Jde tedy o výborný dárek na poslední chvíli. Možností je samozřejmě také zaslání poštou, třeba v pěkném dárkovém provedení.

Výhody Zalando dárkové karty

  • doručení ihned nebo dárkový poukaz poštou
  • ušetříte díky lokálním platebním metodám
  • nonstop zpracování plateb bez skrytých poplatků
  • česká podpora po telefonu, na FB i na e-mailu
  • platba i bez použití platební karty