Zpracovávám

VIP voucher: luxusní dárek pro zaměstnance i obchodní partnery

VIP voucher Givery je možné vyměnit za poukazy špičkových značek a poskytovatelů služeb.

Ať už jde o palivo od OMV, elektroniku z Alzy, módní kousky z H&M, herní konzole a příslušenství od PlayStationu, nebo o předplatné na oblíbené streamingové platformy jako Netflix a Voyo - VIP poukazy Givery jsou ideálním dárkem pro každého zaměstnance či obchodního partnera, protože pokrývají velké množství populárních značek, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Dárkové poukazy jako dárek pro zaměstnance i obchodní partnery.

Ukázka nejoblíbenějších značek

Luxusní balení šité na míru

V Givery dokážeme připravit poukazy na míru tak, aby odrážely vizuální identitu jakékoliv značky. Na voucher lze přidat logo či jej barevně upravit tak, aby odpovídal požadavkům zákazníků.

Zároveň je možné VIP poukazy zakoupit v luxusním balení, které je k dispozici ve dvou vkusných minimalistických provedeních. Vouchery lze zakoupit v elegantním černozlatém provedení nebo v jemné starorůžové.

Mám zájem

Ilustrace - luxusní balení na míru.
Dárkové poukazy budou dělat radost zaměstnancům i firmě.

Doručení a platba

VIP vouchery se k zákazníkům dostanou již do 2-3 dnů po obdržení platby. Lze si zvolit mezi doručením poukazů poštou a jejich vyzvednutím na pobočce Zásilkovny. Po Praze je také možné si nechat vouchery doručit kurýrem Liftago.

Po zvolení voucheru si zákazník může vybrat mezi několika platebními metodami. Za VIP poukazy Givery je možno zaplatit nejen platební kartou, ale také hotovostí nebo bankovním převodem.

Mám zájem

VIP služby

Givery je oficiálním prodejcem všech nabízených voucherů pro Českou republiku. Zákazníci tedy mohou využít česky hovořící zákaznické podpory, která je připravena kdykoliv pomoci s dotazy či řešením jakýchkoliv obtíží při uplatnění voucheru.

Mám zájem

Ilustrace - VIP poukaz, VIP služby.
Ilustrace - ideální dárek pro každou příležitost.

Ideální dárek pro každou příležitost

VIP voucher Givery je skvělým dárkem, který důstojně ohodnotí zaměstnance za pracovní úspěchy. Hodí se také jako reprezentativní dárek pro firemního partnera.  Lze jej také využít na propagaci na eventech či jako prestižní cenu ve firemní soutěži. VIP voucher Givery buduje firemní vizibilitu a prestiž.Vouchery mají navíc dlouhou platnost.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Tomáš Machovský

Tomáš Machovský

Business development manager

Napište nám

Kontaktovat nás můžete také pomocí formuláře.