Zpracovávám

Podpořte prodej pomocí
dárkových poukazů

Jak podpořit prodej svého produktu? Odlište se od konkurence. Odměňte své zákazníky dárkem k nákupu a motivujte své důležité obchodní partnery jedinečným způsobem.

Nabízíme široký výběr z mnoha značek, můžete proto vybírat na míru svým zákazníkům podle cílové skupiny. Nabízíme také flexibilní univerzální poukazy, díky kterým si může obdarovaný vybrat sám cokoliv z portfolia.

Podpora marketingu pomocí dárkových poukazů.

S kým spolupracujeme?

Dárkové poukazy jako podpora prodeje.

Podpora prodeje

Dárkové poukazy můžete využít jako dárky k nákupu nebo odměnu za věrnost. Vybrat můžete poukaz, který se hodí k vašim produktům, nebo vsadit na univerzální variantu, díky které si konkrétní dárek vyberou až obdarovaní.

Mám zájem

Dárkové poukazy jako podpora prodeje.

Dárky pro obchodní partnery

Vybrat originální incentivy pro obchodní partnery není snadné. Dárkové poukazy vám ale B2B marketing značně ulehčí. Vybírat totiž můžete ze spousty specifických i univerzálních poukazů, které obdarované zaručeně potěší.

Mám zájem

Dárkové poukazy mohou posloužit jako zajímavé dárky do soutěže.

Dárky do soutěže

Připravujete soutěž a lámete si hlavu s výhrami? Zkuste vybrat některý z dárkových poukazů. Poukazy se mohou hodit jako hlavní i doplňková cena. Stačí vybrat vhodný typ a hodnotu.

Prohlédnout si poukazy

Dárkové poukazy se hodí také k doplnění prezentace na evenetech.

Doplněk prezentace na eventech

Plánujete event a chcete se odlišit od konkurence? O dárkové poukazy můžete v rámci eventu vyhlásit soutěž nebo je návštěvníkům rozdávat. Výběr je obrovský, nezáleží tak na tom, v jakém oboru se pohybujete.

Prohlédnout si poukazy

Kontaktujte nás

Tomáš Machovský

Tomáš Machovský

Business development manager

Napište nám

Kontaktovat nás můžete také pomocí formuláře.