Zpracovávám

Odměňujte a motivujte své zaměstnance pomocí
dárkových poukazů

Odměňování zaměstnanců je stěžejní součástí firemní kultury. Výběr vhodné motivující odměny ale může být zapeklitý úkol. Velmi oblíbenou formou odměny jsou dárkové poukazy pro zaměstnance.

Vybírat můžete z širokého spektra mezinárodně známých značek a snadno tak nahradíte jednotvárné volnočasové benefity, které zdaleka nesedí každému.

Dárkové poukazy jako zaměstnanecké benefity.

S kým spolupracujeme?

Zaměstnanecké odměny,
které skutečně potěší

Kvalitní zaměstnance je důležité ve firmě udržet. A skvělé výkony si zaslouží náležitě odměnit. I proto je na místě mít motivační program pro zaměstnance, který je skutečně potěší.

Pokud si nejste jisti, který z našich poukazů zvolit, můžete jako výhody zaměstnancům nabídnout naše univerzální dárkové poukazy. Díky nim si zaměstnanci vyberou perfektní dárek k výročí, narozeninám či jubileu - a vy tak získáte perfektní firemní dárky pro zaměstnance

Mám zájem

Dárkové poukazy jako zaměstnanecké benefity.

Náš tip: Chcete nechat výběr značky na obdarovaném?

Pořiďte univerzální dárkový poukaz. Ten lze použít na libovolnou značku z naší široké nabídky.

Dárkové poukazy budou dělat radost zaměstnancům i firmě.

Rozumíme také daním

Odměny pro zaměstnance úzce souvisí s daněmi a účetnictvím. Proto jsme se na ně zaměřili a umíme poskytnout odborné rady, díky kterým budou poukazy dělat radost nejen zaměstnancům, ale i vaší firmě. Rádi s vámi probereme možné varianty a pokusíme se vyjít vstříc vašim přáním.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Tomáš Machovský

Tomáš Machovský

Business development manager

Napište nám

Kontaktovat nás můžete také pomocí formuláře.